Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van, hogy a mai csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a mai csajok a náluk jóval idősebb pasikat keresik?

Figyelt kérdés

Ne jöjjön senki a pasik későn érnek dumával, mert amíg nem akar valakit megismerni, csak ránéz és a kor alapján kiválasztja az épp neki tetsző alfahímet.

Én 24F vagyok, de a korombeli csajoknak akiket ismerek mind 30on túli pasijai vannak.

Amikor a középsulit kezdtem az akkori 14-15 éves osztálytársnőimnek 26-28 éves pasikkal kavartak.

Elkeserítő, hogy nem találok rendes csajt, akivel megismerkedhetnék, mert azt gondolják gyerekes lehetek, holott nincs így, csak a korom...24. Mi a baj ezzel?

S ha barátnőt akarok, akkor miért a pisis 12-13 éveseknek jövök be? (ami relatív korviszony 12 évesnek 24, mint anno 14 éves osztálytársnőimnek a 26...egyenes arányosság)

:-(

Miért nem jó nektek lányoknak a korotok beli?

Válaszoljatok, s kort is írjatok legyetek olyan kedvesek

És a már bocsi "pisis" 12-13 éves lányok véleményét is várom, méert kell nektek 10 évvel idősebb pasi.


Előre is köszönöm minden kedves válaszadónak


24F


2010. máj. 15. 18:30
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Én 20F vagyok, de nekem mindig idősebb barátnőim voltak ( 1-2-3 év). Én nem tapasztaltam csak kevés csajnál, hogy az idősebb pasikra bukna, szerintem ezt az egészet eldöntötted fejben.

persze, jó a tiniknek, ha van munkahely, meg saját kocsi etc. De ezt te tudod kompenzálni a fiatalságoddal, homoroddal. És lehetsz tapasztalt is 25 évesen épp úgy mint egy 35 éves.. Nem lehetséges, hogy inkább az alkatod miatt kosarazott ki egy két lány?

2010. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Mert a mai srácok tisztára olyanok, mint a csajok és inkább összejönnek egy vén sóherral, aki sokkal férfiasabb :D. Több önbizalom megoldja a problémád..
2011. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Abban is lehet valami amit az utolsó írt, mert a mai divat az emo, a vasalt haj, a rózsaszín póló. És sok lánynak nem az ilyen lekvár fiúk kellenek, hanem egy olyan férfi aki mellett biztonságban érezhetik magukat. (Nem az anyagi biztonságra gondoltam.) Ezek mellett a fiúk mellett meg nem biztos, hogy megtalálják, ezért idősebbet keresnek.
2011. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!