Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van, hogy a mai csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a mai csajok a náluk jóval idősebb pasikat keresik?

Figyelt kérdés

Ne jöjjön senki a pasik későn érnek dumával, mert amíg nem akar valakit megismerni, csak ránéz és a kor alapján kiválasztja az épp neki tetsző alfahímet.

Én 24F vagyok, de a korombeli csajoknak akiket ismerek mind 30on túli pasijai vannak.

Amikor a középsulit kezdtem az akkori 14-15 éves osztálytársnőimnek 26-28 éves pasikkal kavartak.

Elkeserítő, hogy nem találok rendes csajt, akivel megismerkedhetnék, mert azt gondolják gyerekes lehetek, holott nincs így, csak a korom...24. Mi a baj ezzel?

S ha barátnőt akarok, akkor miért a pisis 12-13 éveseknek jövök be? (ami relatív korviszony 12 évesnek 24, mint anno 14 éves osztálytársnőimnek a 26...egyenes arányosság)

:-(

Miért nem jó nektek lányoknak a korotok beli?

Válaszoljatok, s kort is írjatok legyetek olyan kedvesek

És a már bocsi "pisis" 12-13 éves lányok véleményét is várom, méert kell nektek 10 évvel idősebb pasi.


Előre is köszönöm minden kedves válaszadónak


24F


2010. máj. 15. 18:30
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mindig idősebb pasijaim voltak. Most volt egy 10 hónapos kapcsolatom egy 24 éves fiúval és megijedt minden féle elkötelezettségtől. Lehet ez is az oka,mert a lányok mindent hamarabb szeretnének mint a pasik. De lehet,hogy tévedek.

24/L

2010. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:

én 17/L vok és elmondanám h a korombeli pasik(fiuk) nem képesek megérteni h mit szeretnék :(

hiába mondom el h komolyat akarok megdug és aztán ott hagy a f....

és ez nekem nem kell

igy volt most is

de 1 jó ideig nem is kell senki

2010. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez érdekes...talán nem vagy az a határozott pasi, vagy valami miatt inkább egy idősebbet választanak.

De valami oka biztos van.

Nekem most az öreg pasik nem jönnek be. (34-42évesek), de a fiatalabbak sem, pedig vannak közöttük komolyak.

Pl. régóta nagyon jóban vagyok egy 22 éves sráccal, aki komoly és én 26L. vagyok.

Sőt az egyik ismerősöm 35 éves és 27 éves fiú a párja.


saját magadba nézd meg, mi az, amitől a korodbeliek visszakoznak.

2010. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Én 16/L vok. Nekem azért nem jönnek be a velem egykorú pasik, mert néhány olyan gyerekes, és nagyrészt ilyeneket ismerek. Aki meg komolyabb lenne, annak vagy van csaja, vagy csak dugni akar. Én meg nem vok olyan. Szal ezért keresgélek inkább az idősebbek közt, 23-28 évesek közt.
2010. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Én komoly beállítottságú pasi vagyok, de engem az élet tett ilyenné. Anno amikor 11 éves voltam apám nevelt engem meg az öcsémet, de olyan munkakörrel rendelkezett, hogy volt rá többször precedens, hogy 2 hétre el kellett mennie dolgozni, s én vigyáztam, minden külső segítség nélkül az akkor 5 éves öcsémre. Mostam, takarítottam s gyakoroltam főzni (mára pék-cukrász-szakács vagyok).

Nem dohányzom, s néha iszom (kb. 2 üveg sör egy évben, s szilveszterkor egy pohár pezsgő), nem káromkodom, s próbálok választékosan kommunikálni. Romantikus alkat vagyok, s tudom nyálasnak tűnik, de romantikus vagyok szeretem az esti sétákat, szeretek a kiválasztott lánnyal-ha van-beszélni, kiismerni milyen is.

Családcentrikus vagyok, szeretnék gyereket, de ez nem az a maga formájában megszokott elkötelezettségérzet.

Sosem a kósza sexet keresem egy lányban, hanem az énem másik felét is. Ez azért van, mert nehezen ragad meg a szerelem spontánrealítása.


De hozzáteszem, nem vagyok az a lányok által felépített pasi ideál kinézet, mint pl: kikért is rajonganak a mai fiatalok??? Orlando Bloom, Brad Pritt....stb?

Na úgy mint ők sosem fogok kinézni, hiába van pozitív értékrendem, s komoilyságom, ha csak a 122-13 évesnek kellek

2010. máj. 15. 18:52
 6/43 anonim ***** válasza:

Én 17/L (leszek októberben:D)

Szerintem is,a korombeli fiúk 90%-ának a szex a legfontosabb. És őszintén én pont egy olyan lány vagyok,akinek nem a szex a lényeg..

És az idősebb pasiknál inkább azt tapasztaltam,hogy csak olyan 60%-ának fontos a szex.

Persze tisztelet a kivételnek.

Bár nekem is az idősebb pasik jönnek be,de nemtudom.. valahogy érettebbek/nek tűnnek.

2010. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

Szia.:))

Én is jobban elvagyok az ilyen 21-17éves pasikkal..

mint a korombeliekkel.

Tudom,azt irtad hogy ne jöjjünk azzal hogy későn érnek..

pedig ez így van vannak olyan 15évesek akikel rendesen ellehet beszélgetni komoly dolgokról és van akik meg dobálják a labdát suliba egymásnak(Aluminiumot megcsinálják labdára..nah tessék ilyen az én osztályom vagyis vannak olyan pasik,akik ezt csinálják folyamatosan..)

Picit gyerekes,de én se mondom hogy felnöttem mert valamilyen szempontból sose növünk fel,csak tudjuk hogy milyennek kell lenni az életbe,felelőség tudat,elvárások..stb nem részletezem.

Nagyon sokan mondják hogy a koromhoz képest elég értelmes vagyok..hmm.. de szerintem így van hogy vannak olyan 24éves pasik akiknek nincs céljuk az életbe csak úgy "lebegnek":D és nem tudják mit akarnak és vannak akiknek vannak céljaik..mindenki más..de a legtöbb 21-..

már olyan szinten van hogy tudják mit akarnak a 15-16-17évesekhez képest de most nem mondom hogy minden fiatal ezt csinálja ,mert viszont van sok fiatal inteligens nem gyerekes tudja hogy mi a célja az életben ilyen ember.

15/L

UI.: kíváncsi vagyok erre mit fogsz írni,én így látom.

2010. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

Én 32 éves srác vagyok, de nem veszem észre, hogy annyira bejönnék a nálam fiatalabb lányoknak. Sajna az idősebbnek sem.

Amúgy én is szeretnék végre családot és gyerekeket. Ez még viszont távlati dolognak tűnik. Mondhatni, talán már ki is késtem ebből...

2010. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Én 25 éves fiu vagyok, eddig nekem is mindig jo pár évvel fiatalabb barátnőim voltak, vhogy ők jobban tetszenek!
2010. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, még nem olvastam végig a válaszokat, csak a kérdést.


Visszakérdezek. Miért nem 14-23 közötti lányt keresel?

És nem jöhetsz azzal, hogy a lányok később érnek ;)


F/16

2010. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!