Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van, hogy a mai csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a mai csajok a náluk jóval idősebb pasikat keresik?

Figyelt kérdés

Ne jöjjön senki a pasik későn érnek dumával, mert amíg nem akar valakit megismerni, csak ránéz és a kor alapján kiválasztja az épp neki tetsző alfahímet.

Én 24F vagyok, de a korombeli csajoknak akiket ismerek mind 30on túli pasijai vannak.

Amikor a középsulit kezdtem az akkori 14-15 éves osztálytársnőimnek 26-28 éves pasikkal kavartak.

Elkeserítő, hogy nem találok rendes csajt, akivel megismerkedhetnék, mert azt gondolják gyerekes lehetek, holott nincs így, csak a korom...24. Mi a baj ezzel?

S ha barátnőt akarok, akkor miért a pisis 12-13 éveseknek jövök be? (ami relatív korviszony 12 évesnek 24, mint anno 14 éves osztálytársnőimnek a 26...egyenes arányosság)

:-(

Miért nem jó nektek lányoknak a korotok beli?

Válaszoljatok, s kort is írjatok legyetek olyan kedvesek

És a már bocsi "pisis" 12-13 éves lányok véleményét is várom, méert kell nektek 10 évvel idősebb pasi.


Előre is köszönöm minden kedves válaszadónak


24F


2010. máj. 15. 18:30
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
az én első szerelmem 19 évvel volt nálam idösebb(én 15é ő 34é)nekem imponált hogy gazdag volt,de közben rá jöttem hogy nem minden a pénz.A mostani párom 26 én 28 és minden nagyon jó.Jársz olyan helyeken ahol ismerkedni tudnál???
2010. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Sztem egy idősebb pasi már érettebb bizonyos szempontból

Mondjuk egy 24 évesnek már más elvárásai vannak és vannak bizonyos " szükségei ", de ez még mindig jobb, minthogy gyerekes és sokszor idegesitő legyen

Végülis én még csak 15 vagyok ( lány ) és volt sok 16-17 éves pasim és jó volt, de nem is hasonlitható egy huszonéveshez

Más a felfogásotok, az erényeitek, a stilusotok, 1xűen minden más. Na meg a tapasztalat....:-D

2010. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Kedves 19:23-as kommentelő.


Lehet, hogy én lennék az egyetlen kivétel? Az igaz, hogy az ember sose nő fel, s valahol a szívünk mélyén gyerekek szeretnénk maradni. Biztos belőlem is ki lehet hozni a gyereket, de nem az alu-galacsinokat a szemetesbe dobáló infantinilitákat. Az élet komolyságra tanított, de javíts ki ha olvasod a reagálásom, hogy egy 24 éves srácnak fiatal 15 éves lány. Ebben a korban ahogy megfigyeltem a lányok is gyerekesek, mint ahogy találni ugyanilyet a 20-on X-es kategóriábol is. A mai hozzád hasonló korú lányok-remélem TE NEM VAGY ILYEN-a diszkóban isznak, mint a gödény, egy szál cigiért más cigit is "elszív", szereti a jó kocsikat, télen is úgy öltözködik, hogy a melle, dereka, félveséje kilátszik. Vihognak sokszor értelmetlen dolgokon, s azt sem bánják, ha 2hetente váltják a partnereiket. Sajnos amikor a középiskolát jártam volt ott is jópár erre vezető példa. (innen vettem, de szerencsére, hogy a 24 lányból álló osztályomban csak 2 volt akire ráillenek mind a mai napig a fenti fétisek)


Akkor miről is van szó? Hol az érettség? Mert ezek nem azok. Az értelmi színvonal kb egy 10 évesé. Akkor kik érettebbek?


A nők vagy a pasik?


Várom ide, vagy a privát e-m@ailomra a válaszod.


Szívesen elmélyíteném veled a témát. Barátként is jó lenne, ha tényleg egy normális csajjal megismerkedhetnék, de kizárólag és szigorúan BARÁTILAG


Várom válaszod

2010. máj. 15. 19:45
 14/43 anonim ***** válasza:
60%
Inkább fiatalabb csaj válassz, jobban jársz velük: pl egy idősebbnek, vagy veled egykorunak már elvárásai vannak, mint pl legyen jo munkahelyed, legyél sikeres, költs rá sokat, illetve rögtön összeköltözni akar aztán rámegy a gatyád is a számlákra.. ha fiatalabbal kezdesz az hálás tud lenni szinte mindenért, pl ha veszel neki vmit vagy beülteted magad mellé a kocsiba.. de ezt egy 25 éves nő természetesként fogja fel!
2010. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Van jó állásom, de kocsim nincs és nem politizálásképp, de a mai benzinárak mellett nem is akarok.

Egy nő se legyen 20-on vagy 10-en éves a pénzemért szeressen.

Jó állásom van, hála Isten elmondhatom, hogy stabil és nagyon is jól megélek belőle. Elnézést ha dicsekedőnek tűnök. De mióta kijártam a 8 általánost egészen a technikumig dolgoztam és mind a mai napig. Jövőre lesz, hogy 10 éve dolgozom, így nem ilyedem meg a munkától.

De ne azért kelljek, mert hát.

"vazzeg dolgozol, fizess". Lehet, hogy a 20-on éveseknek elvárásaik vannak, de a tizenévesek szerintem olyanok, ha egyszer megtapasztalják a jót, akkor nem engednek belőle s elvárják. Kihasználják a naívnak tűnő prédát, s ha már nem vesz meg mindent egy csettintésre akkor egyik jobbra másik balra.

Gondolj bele: BMW-t vezetsz, karambolózol. A kocsi trapa, s neked Trabant jut. Ugye más feeling vezetni? Aki a jót megszokta nem enged belőle.

Engem meg ne azért legyen velem holmi agyéretlen 14-16 éves hogy a pénzemért el bájvigyorogjon.


EZÚTON IS ELNÉZÉST KÉREK MINDEN KEDVES HŰSÉGES ÉS NORMÁLIS TINICSAJTÓL ÉS HÖLGYTŐL AKI NEM TARTOZIK BELE EBBE A KATEGÓRIÁBA. rEMÉLEM MINÉL TÖBBEN VAGYTOK, S CSAK A KÖRNYEZETEM PRODUKÁLJA BENNEM A REMÉNYVESZTETTSÉGET.


El kellene költöznöm az ország másik szegletébe :-P ???

2010. máj. 15. 20:29
 16/43 anonim ***** válasza:
A 10en éveseknél tényleg megvan az a hiba h nagyon könnyen elszalad velük a lo.. ha megtapasztalják a jot akkor egyre többet és többet akarnak, aztán ha nem adod meg azt nekik már rögtön másfelé kacsintanak! Az idősebbek ilyen téren jobbak mert ők kitartanak a páruk mellett szegénységben is, és megértik ha ez egy szűkösebb hónap.. hu de sokat lehetne beszélni erről a témárol, amugy én vagyok az előző válaszolo és probálok ugyanigy egy rendes lányt találni :)
2010. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

én 15 éves vagyok, a párom hamarosan 22 lesz :) én nem bukom az idősebb pasikra, de így hozta a sors, és nagyon beleszerettem :) nem bántam meg, hogy szemet húnytam afölött a 6 és fél év fölött, (ami ha kitartunk addig, később semmiségnek fog tűnni) mert nagyon szeretem, és jó vele, ráadásul a kinézetét tekintve az álompasim, és még a gondolkodásmódunk, humorunk is egyezik, szóval számomra ő a tökéletes :D

15/L

2010. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot :) Nekem is 22 évesen volt egy 16 éves barátnőm, de a csaj.. mellette soha nem éreztem h fontos vagyok neki!
2010. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

Én "pisis" 14 éves vagyok.:D a barátom 17.

Azért kedvelem az idősebb fiúkat, mert értelmesebbek, érettebbek a kortársaimnál.;)

2010. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
apakomplexus.
2010. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!