Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az idősebb pasikat vonzom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az idősebb pasikat vonzom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom miért, de tapadnak rám a 30 körüli pasik, de nagyon durván. Múltkor barátnőimmel sétáltunk és egy srác leszólított engem.. Neten vadidegenek jelölnek be, mert olyan aranyos csaj vagyok és szeretnének megismerni. A barátnőimmel ilyesmi nem történik, de nagyon fura, hogy engem találnak meg mindig.. Miért lehet ez? 16/L
2011. jún. 14. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát a kisugárzásod és a megjelenésed is nőies. Például az ilyen korú pasik előnyben részesítik a nőies testalkatot, nagyobb melleket, mint a deszka, soványat.. Meg viselkedésedben nem lehet olyan idétlen fruska.. Meg már a legtöbb férfi -ahogy mondják- nem tudják külső alapján megítélni a kort 16 és 26 között..
2011. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azért mert biztos szép lány vagy....minden 30-as beindul egy csinos tini lánytól főleg ha az korát meghazuttoló kinézettel és életfelfogással rendelkezik. :)

19L

2011. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem lehetsz*
2011. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerinted? Fiatal kislány:)
2011. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak fura, mert néhány barátnőm iszonyúan szép és amikor sétáltunk a pasi engem szúrt ki. Szokták mondani, hogy érettebb vagyok a koromnál, (bár én még igazán gyereknek érzem magam) de ezt külsőre nem hiszem, hogy nagyon meg lehet állapítani.
2011. jún. 14. 22:05
 6/13 anonim ***** válasza:

Mert szebb vagy mint a többi barátnőd, ez van! :)

19L

2011. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Figyelj már kérdező, nézd meg, hogy ti hogy öltőzködtök...


Ti vagytok a műnők, és a pasik ezt vonzónak találják...

2011. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1. Olyan helyen laksz ahol magas az egy főre jutó pedofilok aránya.

2. Szűk ruhák, kirakatba rakott mellek, és egyéb utcasarki megoldások.

Utóbbit tartom valószínűnek. Ha így öltözködsz, akkor gondolom nem azért teszed mert a boltban csak ezeket a ruhákat lehetett leárazottan kapni. Szóval elérted a célodat és lóghatnak rajtad a kocsonyás tekintetek. Ha zavar, öltözz kulturáltan.


*Világ női, panaszkodtok a sok perverz állat, meg nemi erőszak ellen, közben ti magatok "akasztjátok magatokra a céltáblát". Miért kell nektek hogy minden férfinek merevedése legyen mellettetek? Csinosak legyetek, ne "dögösek".

2011. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Úgy van!
2011. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:55


a dögösek szót kicsrélnem divatmajomműnőszemélyiségre ez a mai 15-25 leány korosztály

2011. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!