Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az idősebb pasikat vonzom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az idősebb pasikat vonzom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom miért, de tapadnak rám a 30 körüli pasik, de nagyon durván. Múltkor barátnőimmel sétáltunk és egy srác leszólított engem.. Neten vadidegenek jelölnek be, mert olyan aranyos csaj vagyok és szeretnének megismerni. A barátnőimmel ilyesmi nem történik, de nagyon fura, hogy engem találnak meg mindig.. Miért lehet ez? 16/L
2011. jún. 14. 21:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ha rájöttél meséld már el XDD
2011. jún. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Látom jót szórakoztok a kérdésemen, de normális választ alig kaptam. Nem öltözködök kihívóan és nem értem miért kell állandóan általánosítani!! Egyébként, ha annyira "divatmajomciciki"-n öltözködnék, akkor a fiatalabb fiúk nyomulnának jobban, nem?
2011. jún. 15. 11:13
 13/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 23:19


Igazad van:D (22:55 vagyok)


A kérdésedre válaszolva, pedig nem jól szórakozunk, amit mondtunk az így van. Az pedig hogy "nem öltözködöm kihívóan" az mit takar? Mert ha többi átlag kiscsajhoz viszonyítjuk akkor így úgymond "senki nem öltözködik kihívóan"

Egyébként meg lehet hogy a fiatalabb fiúk is nyomulnak, de te csak a harmincasakat veszed észre:D Amúgy meg biztos hogy téged néznek, vagy nem gondolod hogy másokat nem "tisztelnek" meg legalább ugyanígy? Nincs véletlenül üldözési mániád?


"Neten vadidegenek jelölnek be, mert olyan aranyos csaj vagyok és szeretnének megismerni."

Erre pedig csak annyit tudok mondani hogy meg kéne vizsgálni hogy milyen a facebook, stb adatlapod, és a sok pózolós képet, vagy egyáltalán magadról készült képeket leszedni. Vagy nem azért töltötted fel a képeket magadról, írtál leírást, tetted mindenki számára publikussá az adatlapodat! stb hogy egész világ a csudádra járhasson? Tessék elérted amit szeretnél.


Minden ok-okozat. Ne a környezetben keresd a hibát, először magadat vizsgáld meg, és ne úgy indulj ki magadból hogy te biztos hibátlan vagy.

2011. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!