Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért részestik a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért részestik a lányok előnyben az idősebb pasikat?

Figyelt kérdés

A középiskola után alegtöbb lány azér tidősebb fiút választ magának.

A velük egykorúak miért nem jók?

Jó van kivétel,alárom.

De a fiúknak a velük egykorú lányoknál kisebb esélyük van.


2010. febr. 6. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Mert talán aki velünk egykorú az sokszor idiótán viselkedik. Még nem tudja megadni azt amire szükségünk van.
2010. febr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
A lányok előbb érnek, ezért a velük egykorú fiú sokszor még gyerekesen viselkednek. Ilyen egyszerű a válasz.
2010. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Mert a lányoknál ez vaalhol menő dolog. Az idősebb fiú számára meg az "egyszerűbb megoldás".
2010. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Én is így gondolom. Az idősebbek sokkal érettebbek. Nekem is idősebb srác jön be, mert sokkal érettebb és tényleg többet tud nyújtani, mint a 17-18 évesek. Ráadásul már nem csak a buli és a piálás érdekli, mint a legtöbb ilyen korút.
2010. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
67%
Mert azt hiszik hogy az majd eltartja oket mert lustak dolgozni.
2010. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mit jelent, hogy idősebb? szerintem a 3-4 év még pont hogy egykorú, és ez azért igaz, mert pl az én csoporttársaim nagy része csak piál, tanulni nem tanul, és az én munkám gyümölcsét aratják le... és lehet a pár évvel idősebbekkel is így van, de pl az én párom nem tesz ilyet soha...
2010. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Az első válaszoló vagyok. Nekem nem azért jön be a tőlem idősebb korosztályú férfi, mert el akarom magam tartani. Saját lakással rendelkezem és keresettel! Nekem az érzelmi biztonságot tudja megadni. Családalapítást is. Jó nem az apám korabeliekre gondolok. A párom most 33. Én meg vagyok 29.
2010. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
vicces, én is érettebb vagyok a koromnál, még se találtam olyan csajt akinek ezért kellenék. :) orbitális nagy baromság, azért kell nektek az idősebb pasi mert több a pénze, és menőbb. ennyi. persze vannak kivételek, mint a barátnőm. :) 20/f
2010. febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A komolyságot és az érettséget úgy gondolják,csak az idősebbekben van meg.
2010. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Hogy miért? 19 éves vagyok. Érettségi után nekiálltam dolgozni, hogy meglegyen életem álma (egy kocsi). Azóta rendszeres a kérdés (16-17-es korosztályban): Eljösz értem a suliba?

Természetes, hogy az egykorú lányok rivalizálnak. És mi a lényege? a barátod kocsija, lakása, kora, pénze

2010. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!