Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van, hogy a mai csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a mai csajok a náluk jóval idősebb pasikat keresik?

Figyelt kérdés

Ne jöjjön senki a pasik későn érnek dumával, mert amíg nem akar valakit megismerni, csak ránéz és a kor alapján kiválasztja az épp neki tetsző alfahímet.

Én 24F vagyok, de a korombeli csajoknak akiket ismerek mind 30on túli pasijai vannak.

Amikor a középsulit kezdtem az akkori 14-15 éves osztálytársnőimnek 26-28 éves pasikkal kavartak.

Elkeserítő, hogy nem találok rendes csajt, akivel megismerkedhetnék, mert azt gondolják gyerekes lehetek, holott nincs így, csak a korom...24. Mi a baj ezzel?

S ha barátnőt akarok, akkor miért a pisis 12-13 éveseknek jövök be? (ami relatív korviszony 12 évesnek 24, mint anno 14 éves osztálytársnőimnek a 26...egyenes arányosság)

:-(

Miért nem jó nektek lányoknak a korotok beli?

Válaszoljatok, s kort is írjatok legyetek olyan kedvesek

És a már bocsi "pisis" 12-13 éves lányok véleményét is várom, méert kell nektek 10 évvel idősebb pasi.


Előre is köszönöm minden kedves válaszadónak


24F


2010. máj. 15. 18:30
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, elég gyorsan feladtad az elveidet, hogy rájöttél úgy nagyobb eséllyel találsz egy számodra megfelelő puncit :)
2010. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

21:36-os


Nem vagyok pedofil, csak 24 évesen lassan 3 éve nincs barátnőm. Akkor 21 évesen is egy 16 éves csajjkl voltam, de annyira gyerekes felfogású volt, hogy inkább vége lett. Neki csak az számított ha mentem hozzá, milyen ajándékot kap. Ez csak egy eset, de ilyenek a mai tinik.

A korombeliek, mint írtam 30-as pasikat keresnek, s nekem csak a 14-17 éves korosztály jut.

:-(

De szeretnék barátnőt minden értelemben, itt beleértve a szexet is amit egy 14-17 évestől nem kaphatok meg

2010. máj. 17. 00:18
 33/43 anonim ***** válasza:
kérdező.. láttál te mostanában 16-18 éves fiúkat..? ha láttál volna szerintem rájöttél volna, hogy miért keresünk/keresek idősebb fiúkat... lehet, hogy fiatal vagyok (17 leszek ősszel), de nincs szükségem egy ilyen 20 kilós, vasalt hajú, szünetekben ordibálva rohangáló srácra.. mert lehet egyedül vagyok ezzel, de szerintem elég sok korombeli gondolkozik így, nekem például nem egy "pasi" kell, hanem valami komolyabb, ha érted mire gondolok.. szerintem a "járás" fogalma nem merül ki ott, hogy ha van kedve a fiúnak megdönt és menőzik azzal, hogy nagy fiú mert van "csaja"..
2010. máj. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Tudod Én 16 vagyok..

És én mindig az idősebbeket választom, mert nagyon érett vagyok a koromhoz képest, így olyan kell akire feltudok nézni..és nem pedig olyan, aki komolytalan: egy érett gondolkozású nőt, csak az tiszteli és becsüli meg aki viszont érett gondolkozású .. ez a pasiknál 25-26 kornál következik be! Bár ez tág megákapítás, higy tényleg személy kérdése ez is.. nem mindegy ki milyen múltat visel maga körül.. ez által lehet 16 évesen:komoly, érett gondolkozású csajszi :)

Tudod mindenki megtalálja a foltját..a lényeg, hogy vonzódjatok és feltudjatok nézni a másikra stb.:.. és nem a kór számít :))


ha kérdésed van írhattok..:

[link]

[link]

[link]

szeretek ezekről beszélgetni :)

Tünde!

2010. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Az idősebb pasik megbízhatóbbak.

Nixi31

2010. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Nekem is ált idősebb pasik jönnek be. velük jobban el lehet beszélgetni, s a kapcsolatban is más az értékrend mint egy fiatalabb fiúnál. 17/l
2010. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

"Amikor a középsulit kezdtem az akkori 14-15 éves osztálytársnőimnek 26-28 éves pasikkal kavartak. "


Erre csak, annyit lehet mondani: sok nos... ledér nő.

2010. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:
Szia, én egy 13 éves "pisis" vagyok xD, de én egyenesen undorítónak tartom, hogy a lányok ( 14-15-16 évesek) már inkább felnőttekkel (20 és fölötte) kavarnak. Én mindig is annak a híve voltam, hogy korombelit találjak magamnak. Lehet, hogy most ez a "menő", vagy nem tom. Nem az összes lány ilyen... Szóval nem kell 10 évvel idősebb pasi. Ennyi. 13/L
2010. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Most úgy gondolod, hogy undorító, később meg ki tudja, hány évvel idősebb férfihez mész hozzá. Amikor 13 éves voltam, nem érdekeltek az idősebb pasik. Most meg csak a 20-on felüliek érdekelnek. Most azért gondolod így, mert még szinte egyforma a felfogásotok. Mivel a lányok sokkal korábban érőbb típusok, valószínűleg 16 évesen majd te is gyerekesnek fogod tartani a korodbeli pasikat és te is meg fogsz nézni egy 17-20 éves srácot!

UI: Ezt nem rosszból írtam, csak ez az én véleményem :)

2010. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Én mindig idősebb pasikkal jártam, a legutolsó hat évvel volt idősebb nálam és azért tettem ki, mert túl gyerekes volt. Még mindig a piáról, fűről meg fesztiválokról szólt neki az élet. Én 20 voltam és már untam ezt, ő 26 és azóta is ezt csinálja.


Most 22 vagyok a vőlegényem 32. Ő túl van a fenti korszakon, ahogy én is, de ha néha kedvünk tartja beleugrunk. Egy velem egy korú fiú általában idáig még nem jutott el, ritka, amelyik igen.


Aki viszont mindig is ilyen volt, az, hát savanyú uborka és én nem savanyú uborkával akarok járni, hanem olyannal, aki szépen végig járt minden lépcsőt és eljutott odáig, hogy megkomolyodott.

2010. júl. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!