Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A buta jó nőknek, akik általáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buta jó nőknek, akik általában plázában vagy diszkókban élnek, miért csak a buta jó pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Miért nem válogatnak az intelligens, elég jól kinéző srácok közül is? Miért fontos, hogy hasonlóan a saját szintjükön legyen a pali is értelmileg? Unalmasnak találják az intelligens férfiakat?
2017. ápr. 15. 19:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azt azért ismerjük be, hogy a butább emberek jobban el tudják adni magukat az ellenkező nemnél, szexuálisabb a viselkedésük, nem szégyellik felvállalni azt ha valaki tetszik nekik, és tudják is az eszközeit annak, miként kell elcsavarni valaki fejét. Magyarán magasabb az EQ-juk mint a magas IQ-jú embereknek.
2017. ápr. 15. 20:32
 12/18 anonim ***** válasza:

'' Azt azért ismerjük be, hogy a butább emberek jobban el tudják adni magukat az ellenkező nemnél, szexuálisabb a viselkedésük, nem szégyellik felvállalni azt ha valaki tetszik nekik''


Szerintem ez nem igaz. Én meg azt tapasztalom, hogy az intelligens nők az intelligens fickókra buknak (középiskola után). A butábbak semmivel nem lazábbak, egyszerűen csak többen vannak, ezáltal könnyebben találnak valakit, akivel vonzódnak egymáshoz.

2017. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én annak örülök, hogy ezek a plázatöltelékek egymásra találnak! Jobb, ha nem akarsz magadnak ilyen nőt, mert nagyon rusnyák belülről, konganak szó szerint.
2017. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy viccel válaszolnék ^^


A siófoki Fô téren szerencsétlenkedik egy nyugatnémet Opel, utasai láthatóan keresnek valamit. A téren ácsorog két rendôr. A kocsi melléjük gurul.

- Sprechen Sie Deutsch? - hajol ki a vezetô. A két rendôr rázza a fejét, hogy nem érti.

- Do you speak English? Ismételt fejrázás.

- Parlez vous francais? Továbbra is semmi, az autós bosszúsan továbbhajt. Az egyik rendôr megszólal:

- Azért nem ártana már megtanulnunk egy idegen nyelvet! A másik legyint:

- Minek? Látod, ezek is hány nyelven tudtak, oszt mire mentek vele?


Tanulság: hiába intelligens a srác, ha a lány buta, akkor nem fognak tudni okos dolgokról beszélgetni.


21/L

2017. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

láthatóan a kérdező nem akar 'okos dolgokról beszélgetni' a nőjével :) valszeg egy csinos, szexis, jó testű barátnő kell neki, aki mellett okos férfinek érezheti magát, a kis butácska nőt ledominálhatja, az meg néz rá a bociszemeivel, hogy te milyen okos vagy!

ő meg majd igen, na gyere ide szopizni :)


vagy vmi hasonló szcenáriót tudok elképzelni.

aztán ha ő ettől boldog, miért ne csinálja? majd talál szellemi kielégülést máshol.

2017. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem vagy tipikus magyar pasi,áááá,nem. :DDDDD

Egészséges önbecsüléssel rendelkező intelligens férfi nem jön össze hosszú távon ilyen gárékkal.Egyszer-kétszer megdug egy-két ilyet,oszt ennyi.Esetleg szexkapcsolat lesz belőle.

Mondjuk a magyar pasik 90%a az szereti-végzettségtől függetlenül-,ha felnéznek rá,minden mozzanatát ilyen ovációk kísérnek:''Ó,hogy te milyen okos vagy!'' Ezt meg egy buta nőtől megszerezni a világ legkönnyebb dolga.Úgy,hogy már kiestem a honi ideálból,kívül-belül,belül pláne.

2017. ápr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Még 16os vagyok.Nőként engem sose vonzottak a buta pasik.Nincs közös témánk,csak verem a falba a fejemet a hülyeségei miatt.Nagyon kevés példát láttam arra,hogy aki buta,az legalább jó indulatú.Inkább azt látom,hogy aki nagyon buta,az legtöbbször mellette nagyon intrikus-leginkább nőben láttam erre példát,de pasiban is van sajnos,szép számmal- és ez egy nagyon veszélyes és rossz kombináció.Tehát butaság esetén még az is ritkán mondható el,hogy "Rohad az agya,de aranyos!".
2017. ápr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#10: bizony, egy intelligensebb ember nehezen tud csak úgy magabiztos lenni, kell valami hozzá ami azzá teszi. A butább meg olyan magabitos tud lenni a semmire, hogy ihaj.
2017. ápr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!