Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a típusú férfi jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a típusú férfi jön be a legjobban a nőknek?

Figyelt kérdés

Sokan mondják meg írják is és van aki még tényleg így is gondolja, hogy a nőknek a nagyon magabiztos, rosszfiús, lexarom típusú férfiak jönnek be a legjobban akik után még nekik kell futniuk mert olyan elérhetetlenek vagy társadalmi státuszukat tekintve vonzóak a nők számára. Most ez lehet, hogy igaz is úgy 18 éves korig, meg esetleg a veszélyesen alacsony IQ-val rendelkezőknek még bejön egy bmw vagy ilyesmi de a normálisabb nőkről beszélek most, mert én úgy gondolom nekik nem ez kell.

Sokan vajon miért nem értik, hogy az ha valaki kedves még nem zárja ki, hogy férfias vagy az hogy valaki figyelmes/törődő attól még nem lesz senki sem papucs.

Nekem "csak" 4 nővérem van, rengeteg lány barátom és ismerősöm is van és volt már az évek folyamán és én egyértelműen arra jöttem rá, hogy a nők hiába az elérhetetlen rosszfiús karakterek sok színpadias eleme, ők mégis jobban a nyakukat tudják törni egy olyan férfiért akinél megérzik, hogy ő igenis normális kedves és intelligens de emellett még van egy határozott énképe, egy megingathatatlan önbecsülése és férfias magabiztossága, ő ugyan úgy "elérhetetlen" benyomást kelt a nőkben mivel vele sem tudnának játszadozni és őt sem tudnák a lábuk elé kényszeríteni hiszen ugyan olyan férfias jellem csak éppen mellette még kedves/normális/értelmes és megbízható LENNE ha az övék volna. Sokszor hallottam már hogy félnek ilyenkor a lányok, hogy leégették magukat a pasi előtt, vagy vajon nem-e nézi őket hülyének elég csinos volt-e, nem volt-e túl nyomulós stb. És ezt a rajongást nem úgy éri el az adott férfi, hogy játssza az eszét meg a keményet hanem egyszerűen önmagát adja.


Pár ilyen esetben még a külső hiányosságokat is ellensúlyozza egy ilyen jellemtípus legalábbis én ezt tapasztaltam, hogy bomba nők esedeznek hozzájuk külsőleg nem felérő férfiakért. Persze ez is egy általánosítás nyilván ezt a gondolat menetet úgy értettem, hogy ez a férfi külsőre is tetszik a lányoknak. Mondhatni ez lenne az ideális férfi típus akibe úgy nincsen hiba (nyilván senki sem tökéletes, apróbb hibái mindenkinek lehetnek).


2017. febr. 17. 23:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Ha megkérdezed őket, 10-ből 8 azt fogja mondani, hogy igen. Ha viszont ismerkedésre kerül a sor, 10-ből 8-an esélyt sem adnak az említett típusnak, mert nem elég magas, mert pocakos, mert túl vékony, mert kopasz, mert nincs diplomája, stb., stb. Nem végeztem tudományos kutatást, ha esetleg valaki megkérdezné, honnan veszem a számokat.
2017. febr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Ez így igaz jól látod a dolgokat. Főleg az első bekezdésben szedted nagyon jól össze a dolgokat.

A rosszfiúkkal ellentétben viszont egy kedves nem azért lesz vonzó, mert kedves és intelligens, hanem mert "van egy határozott énképe, egy megingathatatlan önbecsülése és férfias magabiztossága, ő ugyan úgy elérhetetlen benyomást kelt a nőkben" ez a meghatározó elem itt is. Na meg ugye mellé megfelelő szociális kalibráció.

A külsőnek nincsen akkora szerepe a lányoknál, igazából a tudat alatti szinten a nő egy jó egészségi állapotú férfit keres, aminek a kivetülése ugye az sportos/izmost/férfias testalkat, a szimmetrikus, szép arc stb. de ez nem annyira mérvadó, mint a szociális státusz/személyiség.

2017. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Igazad van.

Fiatalabb korban tényleg az a menő(így a legnépszerűbb is a lányok körében), akinek a legnagyobb a szája, de ez később megváltozik.

Mi, csendesebb(de nem félénk! egészséges önbecsülésű, egyszerűen csak introvertált) típusok inkább csak felnőttként tudjuk megtalálni a társunkat, igaz ez férfira, nőre.


21/L

2017. febr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jaj első! Értelmezd a mondandómat, bár tudom néha nehéz mert eléggé összevissza írok. Írtam, hogy külsőleg tetszik az illető a nőnek! Nem egy jófejkedő nyalizó dagi lúzerről írtam.
2017. febr. 17. 23:35
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ez a férfitípus a legvonzóbb - fizikumtól függetlenül.
2017. febr. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól kinéző, rossz fiúval hosszabb távon egy értelmes nő nem tud mit kezdeni.Vonzó, vonzó, de többségük megbízhatatlan.A nők nagy részének még mindig a biztonság a célja.Emellett a típus mellett ez nem valósítható meg.Természetesen vannak kivételek, a kevésbé jól kinéző férfiak között is.Náluk is tapasztaltam már a megbízhatóság teljes hiányát.Véleményem szerint inkább személyfüggő, ki milyen.
2017. febr. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#6-os: a megbízhatóság megállapításához időre és esélyre van szükség, a legalább látszólag rosszfiúk ezt könnyebben megkapják, mint a jófiúk, akiknek a lehető legritkább esetben van lehetőségük bizonyítani azt amiről írsz.
2017. febr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem is tudom... Nálam eleve ott bukik az elmélet, hogy soha senkit nem akartam a lábam elé kényszeríteni. A rossz fiú típus csak egy ideig izgalmas egy intelligens nőnek, mert hamar rájön, hogy a manipuláláson kívül nincs a férfiban más. Az azért meg kevés..
2017. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#7


Én adtam esélyt a kevésbbé jó kinézőnek is.Ezért írtam, hogy náluk is tapasztaltam a megbízhatóság teljes hiányát.

2017. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Na végre egy pasi, aki jól látja a dolgokat!
2017. febr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!