Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár helyen olvastam, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár helyen olvastam, hogy a nőknek a mackós pasik jönnek be, a férfiaknak meg a teltebb hölgyek. Szerintetek ez így van?

Figyelt kérdés
Kort ha tudtok írjatok. A kérdező férfi amúgy. :D

2016. jún. 21. 20:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem mimden esetben, ez egyéntől függ. 18/L
2016. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
83%

Én más személyek nevében nem tudok nyilatkozni, de nekem a mackós férfi a zsáner.

Ennek ellenére a párom igencsak távol áll ettől :D

2016. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem jönnek be a teltebb nők. Átlagos, vékonyabb, picit izmosabb, vagy minimálisan husisabb jön be, de olyan, aki még nőies alkatú néhány plusz kilóval együtt is. Molett vagy kövér nők taszítanak. Ne felejtsük el, hogy sok magát ducinak, molettnek, picit husisnak nevező nő valójában bálna.
2016. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

A vizsgált csoportnak AZ jött be.


Másik kérdés, hogy ki választotta ki a vizsgálatban részt vevő alanyokat, vagy inkább szűrte meg a begyűjtött eredményeket a saját szájíze szerint.

2016. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

nagy baromságot olvastál!

1. nem lehet általánosítani, egyéni preferenciák és ízlések vannak.

2. szinte biztos, hogy napjaink fogyasztói társadalmában, ahol a külső megjelenés annyira fontossá vált, NEM a mackós és teltkarcsú emberek a menők.

a kövéreket diszkrimináció is sújtja álláskereséskor, és párkeresésnél szintén nem ők a legnépszerűbbek.

a sportos, egészségesen karcsú testek jelentik az ideálisat, és ha belegondolunk, akkor legtöbbünk nem egy kövér, és ennek folytán izzadékonyabb, lomha mozgású, fizikailag kevésbé állóképes mackóba v. teltkarcsúba (ez eufemizmus, kövér nőket hívunk így finomkodva) szeret bele, hanem egy olyan külsejűbe, aki törődik a testével, mozog, sportol stb.

persze nem minden a külső...

2016. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kinek a pap, kinek a papné, kinek meg a lánya, vagy a paplan... :-)


Én vékony alkatú nő vagyok, nem vagyok hízékony, apám alkatát örököltem, nem jönnek be a mackós pasik társként, vannak ilyen alkatú férfiak az ismerőseim között, akikkel jóban vagyok, de semmi közelebbit nem tudnék velük elképzelni. Anyám hízékony, de nem volt mindig túlsúlyos, amikor apámmal megismerkedtek, akkor még nagyon is jó alakja volt, csak aztán jött egy elbaltázott szülés, öcsém is inkubátorba került egy kis időre, anyám vérmérgezést kapott, az idegei megzuhantak, és olyan gyógyszereket kapott, amik sajnos rájátszottak a hízékonyságára, és elhízott, de harcol a kilókkal, szóval próbál egy nem szélsőséges tartományban maradni. Minden esetre a szüleim sem úgy jöttek össze, hogy anyám túlsúlyos volt, a kilók később jöttek. Apám meg csak azóta növesztett egy kicsi pocakot, amióta nyugdíjas. Az ő apján, nagyapámon viszont még ennyi sem volt, amíg ismertem (83 évesen halt meg, én akkor 8-9 éves lehettem).

2016. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindenkinek, de a többségnek igen.
2016. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
kinek a pap kinek a !paplan. szerintem baromság amit írsz.
2016. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A férfiaknak nagy átlag a legvonzóbb a 0,75-ös alak arány(csípő,derék hányadosa) Az az a homokóra ((és,körte)) alkat.De ez a szaporodási ösztönök miatt,tudat alatt.Ettől független lehet,hogy valakinek a nagyon vékonyak,vagy éppen a molettebb ducibb nők jönnek be.Van erre precedens. :D Sok ilyet látni.

A nőknek meg a kortól függ.Nekem tizenéves koromban a vékony ,filigrán srácok jöttek be.Ma meg... a férfias tipus :) széles vállak,178+,egészségesen izmos. (Nem gond a has felesleg!)

2016. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

az tökéletesen igaz, hogy a férfiak a telt (angolul curvy) nők jönnek be. sajnos manapság a nők nem nagyon tudják, hogy mi a telt és a dagadt közti különbség.

Itt egy kép az illusztrálására, hogy VALÓJÁBAN mit gondolnak a férfiak arról, hogy milyenek a telt csajok:

[link]

2016. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!