Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék csúnya de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék csúnya de nem elhízott lányokat akikkel tudnék szexelni? Egyáltalán mennyire vannak benne a csúnya lányok ebben, nem túl gátlásosak?

Figyelt kérdés
Nem elhízott, de csúnya lányokkal szeretnék szexelni ez van.

2017. ápr. 3. 16:51
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem az lennék, akkor nem dolgoznék kereskedelemben.

Ott nem lehet elbújni a pult mögé, hogy én most nem akarok kommunikálni ezzel meg ezzel az emberrel.

Szóval ezt csúnyán benézted! :D

2017. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
nem néztem be semmit, ha ilyen a stílusod a pult mögött is akkor úgysincs vevőd. meg arra értettem hogy nekem dumálnál ilyen lazán mint most a billentyűzet mögül.
2017. ápr. 3. 18:03
 23/36 anonim ***** válasza:
56%
Nincs olyan csúnya lány, aki ilyen célra ne találna 5 perc alatt nálad jobbat.
2017. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

eddig csak csinos barátnőim voltak de a válaszok rádöbbentetek hogy jobb hagyni a csúnya lányokat. ostobák rosszindulatúak és ítélkezők minden alap nélkül. inkább megyek vissza a csinos lányokhoz, ők legalább értelmesek és be is jövök nekik.

és ezt a kérdést sem a férfiak cseszték szét szóval én a helyetekben meggondolnám mit beszélek.

2017. ápr. 3. 18:15
 25/36 anonim ***** válasza:

Miért nem nézel szét olyan oldalakon,amik kifejezetten alkalmi kapcsolatokra vannak?

Vagy akár élőben,személyesen is miért nem ismerkedsz olyan lányokkal,akiket itt leírtál?

2017. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
77%

Szeretnéd te azt ha én csúnya lennék és utánad tepernék. :D

Nem az én boltom, és akár én, akár más van a pult mögött mindig van vevő, még sok is sajnos.

Mással nem viselkedek így, te adtál rá okot, amikor elkezdtél lenézni, hogy biztos csúnya vagyok és kellenék neked, hát köszi ilyen embereket élből kiröhögök. :)

Senki sem mondta, hogy engem válassz, nem is értem miért filozofáltál rajtam az első perctől kezdve, nekem nem kellesz.

Nem megsérteni akartalak, csak jobb ha tisztában vagy vele! :D

2017. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
nem kértem hogy utánam teperjen bárki is és azt sem mondtam hogy csúnyának tartalak. nem tudok rólad semmit egyedül a válaszaidból kiütköző stílustól lettem rosszul. itt egyedül te vagy aki mindenkit lenézett maga körül ahelyett hogy magába nézne inkább. ha visszaolvasol akkor talán magadtól is rájössz erre.
2017. ápr. 3. 18:31
 28/36 anonim ***** válasza:
jólvan 26os ne pedálozz már. egyébként a csúnya lányok általában tényleg gyökerek is mert úgy be vannak fordulva az ocsmányságuk miatt. szerintem inkább hanyagold őket és maradj a szépeknél ha kellesz olyannak is, jobban jársz hidd el.
2017. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Én olyan szoktam lenni másokkal, amilyenek mások velem, ez ennyire egyszerű.

Mindezek ellenére drukkolok, hogy tudj végre egyet szexelni! :D

2017. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
nem fogod fel hogy te kezdted el itt ócsárolni az összes férfit hogy ilyen meg olyan elmebeteg?! ismétlem nézz magadba kicsit és ne legyél olyan magas lovon.
2017. ápr. 3. 18:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!