Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék csúnya de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék csúnya de nem elhízott lányokat akikkel tudnék szexelni? Egyáltalán mennyire vannak benne a csúnya lányok ebben, nem túl gátlásosak?

Figyelt kérdés
Nem elhízott, de csúnya lányokkal szeretnék szexelni ez van.

2017. ápr. 3. 16:51
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
egyik sem vagyok a felsoroltak közül és te is ezen az oldalon vagy vagy ez kizárólag férfiakra vonatkozik?
2017. ápr. 3. 17:38
 12/36 anonim ***** válasza:
11%

A pszichopata miért lelki sérült, és miért lógna itt?

Annak nincs szükségre rád.

LEGYETEK MÁR TISZTÁBA A PSZICHOLÓGIAI FOGALMAKKAL!

L

2017. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
48%

Mivel férfival szexelnék ezért igen, a nők nem érdekelnek.

Volt már pár pasim, szóval lehet hogy tetszenék, így sajnos én már nem jöhetek szóba. :)

2017. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
59%
12-es, mit feszülsz? :D
2017. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
60%
Azért feszülök, mert az elmebeteg definíciót a magukat 203 os emberek ráteszik a pszichopatára miközben én ilyen téren tanulok, és fáj, hogy az emberek ennyire nem tudnak semmit, a pszichopata, szociopata, elmebeteg, személyiségzavaros ( ami egybe foglal több dolgot is), és még sorolhatnám emberekről.
2017. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
87%

Mert ebből írta a beadandóját, azóta okoskodnia kell.


Nem fogja fel, hogy a köznyelvben nem diagnózisokat osztogatunk, hanem beépültek olyan szavak, hogy pl. valaki depressziós, ha szomorú. Nem klinikai depresszióra gondolnak.


Kicsit OCD-s.

:D

2017. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
arra értettem a mondatom második felét hogy ezen az oldalon minden férfi vagy pszichopata vagy lelki sérült vagy egész nap rinyál? nem tudtam hogy az oldal összes férfijával találkoztál már... már amúgy sem kellenél, csúnya lányokat szeretnék nem ostobákat!
2017. ápr. 3. 17:48
 18/36 anonim ***** válasza:
42%

Jujj jujj, ezentúl oda kell figyelni srácok, hogy kire milyen jelzőket használunk!

Kérem ne dobálózzunk a "hülye", se a "pszichopata" jelzővel, mert nem tudjuk a pontos definícióját és ebből kifolyólag le leszünk osztva. A kutya mindenit neki! :D

2017. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, őszinte legyek?

Igen, itt majdnem minden pasi ilyen.

Nézd végig az utóbbi 3 oldalt, számold meg, hogy hány erre utaló kérdés van!

2017. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
nem ez alapján az oldal alapján fogok következtetéseket levonni. itt rengeteg a troll vagy a szándékosan provokáló ember nem beszélve hogy itt a legtöbben egy álarc mögé bújva játszák magukat. fogadni megrnék hogy te sem lennél ilyen bátor és szókimondó élőben..
2017. ápr. 3. 17:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!