Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdekes randi szituáció. Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes randi szituáció. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén megismerkedtem egy fiúval egy buliban, aki egyébként egész értelmesnek tűnik.

Láttam őt más lánnyal is táncolni, illetve pont mellette haladtam el, mikor elkaptam egy beszélgetés-részletet, amint a fiú bejelöli a lányt és ezzel kapcsolatban poénkodtak valamin.

Ezután a lány hazament, majd kb 1 óra múlva a fiú odajött hozzám, és utána az este további részét együtt töltöttük, egészen addig, amíg neki haza nem kellett mennie. Beszélgettünk, táncoltunk, majd hasonló módon megtörtént velem is a Facebook profil csere.

Utóbb megtudtam egy barátnőmtől, akivel együtt buliztam, hogy a fiú előtte azzal a másik lánnyal is csókolózott. Az a lány egyébként szőke, vékonyabb mint én, talán magasabb is picit, tehát szerintem jobban néz ki.

Viszont a fiú most találkozni szeretne velem. Örülök neki nagyon, de kicsit fura mégis ez az egész szituáció. Szerintetek komolyan vesz engem a fiú vagy csak egy nagy nőcsábász lehet?

Másik érdekesség, hogy múlt hétvégén beszéltünk pár sort, majd teljesen eltűnt és tegnap előkerült a semmiből, hogy találkozzunk.


2017. márc. 3. 15:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Te is 2 pasival csókolóztál,ő is felszedett több csajt.Egyikőtök se jobb a másiknál látszatra.De arra nem adunk!!Lehet ő is látott Téged a 2 sráccal.Sztem Menj el,és ne döntsd el előre hogy csak egy...Ha nem mész el,akkor viszont ki se derül milyen ez a pasi.
2017. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatot nem ugy keres egy normalis ferfi se, hogy buliban minden csajnak begyujti az elerhetosegeit akiet csak tudja. De hitegesd csak magad. Ha te se nezed magadat semmibe (nyilvan nem, ha ilyen ferfiakkal kepes vagy leallni), akkor masok se fognak.

Elkerte egy csaj elerhetoseget, utana nyomult masokra. Szerinted hany csajra fog nyomulni a te hatad mogott, ha netan osszejottok? Vagy csak amig randiztok? Ha valakit erdekel valaki, akkor nem csajozik a hata mogott, az elotted levo csajban is csak lyukat latott, benned is, nyugi.

2017. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én adnék neki egy esélyt ,de csak ,ha nagyon tetszik,aztán meglátod. Nem veszíthetsz semmit.
2017. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12#Ennyi erővel akkor a kérdező is csak egy ri..bi és nem keres komoly kapcsolatot,mert 2 pasival is csókolózott.És ha így van akkor két 1éjszakás találkozik.Nem nagy ügy.De lehet attól még a pasi is normális.

De nekem mindegy, hogy elmegy e vagy nem a kérdező a randira.

2017. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!