Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdekes randi szituáció. Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes randi szituáció. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén megismerkedtem egy fiúval egy buliban, aki egyébként egész értelmesnek tűnik.

Láttam őt más lánnyal is táncolni, illetve pont mellette haladtam el, mikor elkaptam egy beszélgetés-részletet, amint a fiú bejelöli a lányt és ezzel kapcsolatban poénkodtak valamin.

Ezután a lány hazament, majd kb 1 óra múlva a fiú odajött hozzám, és utána az este további részét együtt töltöttük, egészen addig, amíg neki haza nem kellett mennie. Beszélgettünk, táncoltunk, majd hasonló módon megtörtént velem is a Facebook profil csere.

Utóbb megtudtam egy barátnőmtől, akivel együtt buliztam, hogy a fiú előtte azzal a másik lánnyal is csókolózott. Az a lány egyébként szőke, vékonyabb mint én, talán magasabb is picit, tehát szerintem jobban néz ki.

Viszont a fiú most találkozni szeretne velem. Örülök neki nagyon, de kicsit fura mégis ez az egész szituáció. Szerintetek komolyan vesz engem a fiú vagy csak egy nagy nőcsábász lehet?

Másik érdekesség, hogy múlt hétvégén beszéltünk pár sort, majd teljesen eltűnt és tegnap előkerült a semmiből, hogy találkozzunk.


2017. márc. 3. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg akar dugni.
2017. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Dugni akar, az bizonyos, a többit meg feltehetően maga sem tudja. Aki belemegy a játékába azt elkapja. Ennyi. Feltehetően az összes "áldozatot" megpróbálta hozzád hasonlóképpen.

Lehet az is persze, hogy akivel ezek után jól alakul a dolog azt képes komolyabban venni, de első blikkre nem ez lenne a tippem.

2017. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a gyanúm :D
2017. márc. 3. 15:11
 4/14 A kérdező kommentje:
De nem fogok belemenni, ha így van
2017. márc. 3. 15:13
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
En randira sem mennek el vele. Nem szeretem azokat, akik csak egy random lyuknak neznek a tobbi kozul, marpedig itt pont ez a helyzet.
2017. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de ő nem tudja, hogy én tudom, hogy más lánnyal is csókolózott. meg az is megfordult a fejemben, hogy mint más fiatal férfi, ő is ismerkedik lányokkal, hogy aztán megtalálja az igazit... én is buliban csókolóztam egy este 2 pasival, és nem tartom ettől magamat r*b*ncnak, hanem csak így alakult. egy esélyt adok ennek a dolognak, csak kicsit furán érzem magam.... pláne, hogy ő nem tudja, hogy én tudom, mással is csókolózott aznap éjjel.
2017. márc. 3. 15:22
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor passzoltok egymáshoz.
2017. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Érdekes következtetéseket vonsz le.

Ez nem így van. Nálam nem rendszer az, hogy egy buliban 2 férfival is csókolózom, sőt maga a buli se rendszer, 1-2 havonta egyszer jó, ha elmegyek ilyesmi helyre. Az az estém úgy alakult, de egyik férfivel se lett komolyabb. De nem is bánom, nem szabad rágódni a múlton.

2017. márc. 3. 15:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Neki is így alakult. Sok közös van bennetek, jó pár lesztek. :-)
2017. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha csak ennyi közös "tulajdonság" kellene egy párkapcsolat kialakulásához, nem lennének szinglik. :)
2017. márc. 3. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!