Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők hogy reagálnak arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogy reagálnak arra, ha egy "mackós", azaz pocakosabb/testesebb férfi közeledik feléjük, vagy ha egy átlagnál vékonyabb, sovány férfi?

Figyelt kérdés
Sok kérdésnél olvastam, hogy panaszkodnak itt a férfiak, hogy nincs kigyúrt testük, akkor el vannak vágva az esélyeik. Máshol meg azt látom, vagy hallom, hogy a nőknek nem baj, ha egy pasi pocakos, vagy esetleg ellenkezőleg, vékony. És hát nem is mindenkinek egy az ízlése. Hogy is van ez?

2017. márc. 2. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kicsit jobban oda kell tennie magát a pasinak, hogy felfigyeljek rá. Nálam leginkább az intelligens humor szokott beválni, utána már könnyebben megy az ismerkedés :) Lehet, hogy külsőre első pillantásra nem lennél az esetem, de ezzel máris felhívnád magadra a figyelmemet és másodlagos lenne a külsőd. Volt már rá példa vézna és pocakos férfival is. Csak addig nem tetszettek, amíg el nem kezdtünk beszélgetni. :)
2017. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább ne. Én sem keresek ronda pasit sem, amíg nem fogyok le.
2017. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2


Én mondjuk azt gondolom, hogy ha nem fogadod el magad, és azt érezteted, hogy te kisebb eséllyel indulsz, teljesen mindegy milyen vagy, nem fog sikerülni. Kommentedből ez jön le. Ha nem fogadod el magad, és azt reméled, hogy fogyás után jobban leszel, majd találsz mást, amit megjelölsz hiba okaként.

2017. márc. 2. 22:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szeretm a macisabb férfit.Jobb mint a vékonyabb,szerintem.Szeretetre méltóbb.39'nő
2017. márc. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyilván jobban ismersz saját magamnál.

Nem akarok megalkudni. Nem akarok kövér vagy vékony pasit. Ehhez nekem is változtatni kell. Attól, hogy én elfogadom magam, más nem fog. Te sem tudnál egy olyan 600 kilós emberhez vonzódni, akit daruval emelnek ki a házból, akkor sem, ha ő teljesen elfogadja magát.

2017. márc. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5


Nem téged ismerlek, de mindenki kerülhet olyan helyzetbe, hogy valamivel nem elégedett saját magán. Ha magadért akarsz változni, legyen, de azért, hogy jobbnak tűnj az emberek szemébe, felesleges. Elég szépen kiválasztottad a 600 kilós példával, és a "nem akarok kövér vagy vékony pasit" kijelentéssel a végleteket, hisz nem mindegy, ki mennyire testes, vagy vékony. Mindkettő embertípushoz lehet szerintem vonzódni, persze nem mindegy, mennyire pocakos vagy vékony a nő vagy a férfi, de mindenkinek más tetszik, és ha te tényleg egy komoly kapcsolatot keresel, nem a külső lesz a fontos. Összejöhetsz te bármilyen gyönyörű emberrel, ha belül rohadt.

2017. márc. 3. 09:27
 7/11 anonim ***** válasza:

A párom határozottan nem kigyúrt, sőt, van egy kis (tényleg kevés) pocakja, de imádom.

A sovány férfiakat ellenben nem szeretem, mert úgy érzem, nekem kell megvédenem őket :)

2017. márc. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De nem feltétele a szép külsőnek a belső rohadás.
2017. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ám inkább legyen külső hiányosság, mint belső.
2017. márc. 3. 18:52
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Most bunkó leszek, de nem csodálatos, hogy a sokszázmillió nőnek más-más ízlésük és preferenciájuk van? Agyfasz, tudom!
2017. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!