Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal, aki minden héten hétfőtől szombatig dolgozik (napi 9 órát), a vasárnapot pedig a szüleivel tölti?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 00:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs ideje egy párkapcsolatra, akkor mégis miért akarja?

A válasz egyértelmű, nem!

2017. febr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2017. febr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mégis mikor jönnék össze vele? És minek?

Egyszer volt egy ilyen munkamániás pasim, reggeltől estig dolgozott, péntek délutántól hétfő reggelig meg a szülei vidéki házában volt. Egy héten egyszer eljött este, megvacsorázott, itt aludt, és hajnalban ment tovább. Én meg a barátnőimmel jártam színházba, moziba, kirándulni. Ennek nem volt semmi értelme, ennél még egy szexkapcsolat is jobb.

2017. febr. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Napi 9 óra nem sok. Amellett még simán lehet találkozni.
2017. febr. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
Napi 9 óra szerintem is belefér, még szombattal is (ennyi órát én is ledolgozok a héten, csak szerencsésebb beosztában). Ugyanakkor ha 9 órát dolgozol naponta, a szülőlátogatás beleférhetne a hétköznapokba, munka után. Egy-egy vasárnapi ebédtől persze én sem zárkózom el, de azért minden vasárnap reggeltől estig ott lenni (akár csak te, akár együtt), az nagyon sok, napi 5x8 óra meló mellett is.
2017. febr. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy nem, az én munkarendenel ez nem fér össze, másról nem is beszélve
2017. febr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mikor van velem? 9 óra munka, plusz az utazás, elvesz kb 10-11 órát egy napjából. Plussz gondolom neki is van hobbija, barátok stbstb. Olyan meg amúgy sem kéne, aki túlzottan ragaszkodik a szüleihez. Volt ilyen pasim, köszi de nem.
2017. febr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 30/N
2017. febr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
magyarán az ember egy munkamániás, hobbi nélküli egyén. Na, így nem!
2017. febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Inkább egy munkanélküli.
2017. febr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!