Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek úgy valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek úgy valakivel, hogy 150 kilométerre vagytok egymástól?

Figyelt kérdés
Régóta kerülgetjük egymást, egyetem miatt vidékre kényszerültem, de van autóm, haza tudok járni hetente. Kocsival másfél óra alatt otthon tudok lenni. Vonattal is bő 1 óra. Ennek ellenére kicsit félek, hogy ez hátráltató ok a kiszemeltemnek, hogy a párom legyen. Albérletben lakom, szóval az is megoldható, hogy ő jöjjön le hozzám. Működhet vajon? Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. dec. 27. 16:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Nem.
2016. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Heart of Darkness ***** válasza:
86%
Igen. A 150 km, nem egy nagy távolság. Simán áthidalható az egyetem mellett.
2016. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
nálam a rekord 220 km 2 évig. Fenntartható, de lóvé kell ezerrel.
2016. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Utazás miatt vagy mire gondolsz?
2016. dec. 27. 16:21
 5/19 anonim ***** válasza:
41%

150 kilométer oda vissza autóval - 10 rugó - 3 óra - 1 találozás


Ha 4 találkozást akarsz egy hónapba az 40 rugó - 12 óra


Ennek a felét te fizeted, a másik felét ő. Egyáltalán nem hátráltató tényező.


Mindenki kidob az ablakon 20 rugót és 6 órát az életéből, hogy fenntartsa ezt a kapcsolatot, míg ha a saját városában lenne párja, akár minden nap szexelhetne vele. Bölcs döntés.

2016. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
89%
Ha anyagilag mind a ketten úgy állnánk, hogy megtudnánk oldani az egymáshoz való utazást, akkor mindenképp.
2016. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Igen utazás miatt. A költségek legnagyob részét az viszi el. Ezután ugye még vmi program....


működhet télleg, de hosszútávon jobb ha felmerül az összeköltözés mert eléggé megviselheti a távolság mindkét felet.

2016. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
5., nem dugópajtit keresek, hanem olyat, akivel el is lehet beszélgetni és jól elvagyok, mint egy baráttal. Párkapcsolatot. Ilyet én nem találok minden sarkon sajnos.
2016. dec. 27. 16:43
 9/19 A kérdező kommentje:
Az összeköltözés nehézkes, mert ő is egyetemista, mindenképp megpróbálom szerintem, aztán lesz, ami lesz. Köszi a válaszokat!
2016. dec. 27. 16:44
 10/19 anonim ***** válasza:
31%

"5., nem dugópajtit keresek, hanem olyat, akivel el is lehet beszélgetni és jól elvagyok, mint egy baráttal. Párkapcsolatot. Ilyet én nem találok minden sarkon sajnos."


De találsz. Hány korban megfelelő ellenkező nemű lakik a saját városodban akit nem ismersz? Gondold végig! Ha megismerted mindet utána mond azt hogy nem találsz helyben!

2016. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!