Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek úgy valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek úgy valakivel, hogy 150 kilométerre vagytok egymástól?

Figyelt kérdés
Régóta kerülgetjük egymást, egyetem miatt vidékre kényszerültem, de van autóm, haza tudok járni hetente. Kocsival másfél óra alatt otthon tudok lenni. Vonattal is bő 1 óra. Ennek ellenére kicsit félek, hogy ez hátráltató ok a kiszemeltemnek, hogy a párom legyen. Albérletben lakom, szóval az is megoldható, hogy ő jöjjön le hozzám. Működhet vajon? Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. dec. 27. 16:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De az nyilván lehetetlen, sem időm, se kedvem nincs hozzá. Ő pont az esetem mind belül, mind kívül. Nem ilyen nehézkes az egész, szerintem, mint ahogy beállítod, de nyilvánvalóan vannak aggályaim, ezért született meg a kérdés.
2016. dec. 27. 16:53
 12/19 anonim ***** válasza:
93%

Amíg iskolás voltam, addig még belefért volna, apám révén ingyen utaztam vonaton a hallgatói jogviszonyom lejártáig. Most már 30 fölött, hogy saját lakásom van, kialakított életem, és már nincs ingyen utazás, a fizetésembe meg egyelőre nem férnek bele gyakori utazgatások, így nekem már ez probléma lenne.

A szüleim, mikor megismerték egymást, akkor igazából nagyobb távolság volt köztük, de mivel apám a munkája miatt ingyen utazott, anyám még diák volt, és az apja révén ő is ingyen utazott, ezért nekik ez nem volt akadály.

2016. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Én 130 km-re lakom a páromtól, de mi már nem vagyunk egyetemisták. Az útiköltség részét én állom, ő pedig a rezsit és az étkezést. De ha nem kapok hamarosan állást a környékén, akkor lehet, hogy kenyértörés lesz a vége sajnos :(
2016. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Barátnőméknél működik a dolog. Én nem vállalnám be, alkalmatlan vagyok távkapcsolatra, számomra nem elég heti 2 nap találka.
2016. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
Mi 1000 kmre élunk már egy éve lassan. Havi egy hetet tudtunk egyutt tolteni, hol o jott , hol én. Nemsoká osszekoltozunk.
2016. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kivételek, de tapasztalatom szerint ritkán működik, hogy heti egyszeri találkozásokkal fent lehet tartani a kapcsolatot. Nem mondom, hogy nem fog működni a Ti esetetekben. Nálam nem működött, úgy hogy ő pesti, 2 hónap után elváltunk egymástól, mert így nem tudtuk megismerni egymást, csak élőben ment 100%-osan az egész, chaten/neten nem.
2016. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hetente egy az nekem is kevés lenne. Ha van pénzetek, időtök heti minimum 2 de inkább 3 utazásra, akkor működhet.
2016. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék össze. Munka/suli minden egyéb mellett hiába 1-1,5 óra az út, ha egyszerűen nincs rá idő és anyagi háttér. A szomszéd városban lakik a kiszemeltem, egy köpésre, de ígysem könnyű találkoznunk, ha meg össze is jön a dolog, örülök hogy heti 1-2x találkozunk=/
2016. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én csak akkor ha nagyon megszeretném.
2016. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!