Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek egy ilyen nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

Múltja prostituált volt, tehát pénzért kurt.

Ha ti megtudnátok ezt fiúk ti járnátok egy ilyen nővel vagy sem?


Ha igen miért? Ha nem miért?



2017. jan. 6. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
És tök véletlenül jogász is?
2017. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Még olyannal sem, aki ingyen qrt sok férfival.
2017. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
nem kizaro ok.
2017. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2017. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Jó kérdés... ha nem ezzel indít akkor talán igen... mármint ha azt nézzük, ha egy kis időt/pénzt belefektetnék nekem is összejönne h mondjuk 100-200 nővel dugok... utána rosszul esne ha egy komoly csaj emiatt dobna.

De csak akkor lenne miről beszélni, ha ezt már tényleg lezárta, és új életet kezdett... annál kevés gázabb dolog lehet mikor sétálsz a nőddel és szembejön egy volt kuncsaft...

2017. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Igen.

Azért, mert mindenki tett olyat a múltban, amire nem büszke, én is, mégse szeretné senki, ha egy életre megbélyegeznék miatta. Ráadásul ez még csak nem is bűn, nem ártott vele senkinek.

Szóval ha mellettem nem csinálja tovább, akkor nem lenne probléma.

(A nemi betegségektől azért tartanék, szóval biztosan elvégeztetnék vele pár tesztet.)

2017. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Igen:ha az esetem

Nem: ha nem az esetem.

A ló is megbotlik...:)

2017. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Jártam ilyennel is.
2017. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha prosti volt, lehet meg mindig az. Ezzel a szakmaval milliokat lehet kaszalni. Es gyakran eleg nagy az eselye annak, hogy csalados no is, 1 vagy 2 gyerekkel...nagyon gyakran sokkal fiatalabbnak neznek ki ezek a nok mint valojaban vannak,,akar 10 evet is le tudnak tagadni siman, ha fantasztikusan neznek ki.
2017. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!