Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez az új dolog a nőknél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az új dolog a nőknél, hogy csak a 100 ezer főt meghaladó városban lehet éni?

Figyelt kérdés
Mezőgazdaságra épülő vállalkozásban van részem, és egy 25e fős településen élek kicsit átlag feletti színvonalon. 25 évesen vettem családi házat bár itt olcsóbb, felújítva nekem 16 millió forintba kerül és maradt még 2 millió törlesztenivaló, de ha ezt megtudják menekülnek a lányok, nem a törlesztőt hanem azt hogy egy kisvárosban élek és dolgozom, pedig alapvetően nekem nem probléma a távkapcsolat, itt a munkahelyem és a házam be is vállalnám hogy járkálok a lányhoz de mindenkinek csak Pesti herceg kell fehér BMW-n vagy valami kisebb 100ezer feletti városban herceg lakással a belvárosban, én nem értem ezt. Tényleg ennyire nincs esélyem? Tinderen meg sok más helyen próbálkozom mert a városból elmentek a lányok és ez nem vicc, itt helyben már nincs lány ismerősöm.

2017. jan. 13. 08:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
62%
Ez azért van, mert szinte sehol sincs már munka Pesten kívül. Mi dél alföldön élünk és mindenki menekül fel pestre, mert semmi munka sincs, csak gyárakban kb. De aki tanult, nyilván nem akar havi 80ezerért egy gyárban 3 műszakozni. Inkább felmegy pestre szerencsét próbálni.
2017. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
30%

#21

Ez fura, nekem az ország sok pontján élő ismerősöm számolt be arról, hogy lepkehálóval se tudnak elég munkaerőt összeszedni, pedig nagyon nagy szükség lenne rá (és nem, nem csak betanított munkásokra műszakos fizikai melóhoz)

2017. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
11:26 Lehet vmi hiányszakmáról van szó vagy két kezi munkásról. Apukám vállalkozó, ő sem tud festőket szerezni sehonnan, mert nem tanul ma már senki szakmát. Viszont ha én vmi nyugis irodai munkát akarnék, akkor nehezen találnék, mert mindenki ért hozzá és be vannak telve a helyek. És itt nem az informatikusokról van szó, abból is hiányszakma van elvileg, nem véletlen, hát hiába tanulnám, ha nem értek hozzá. De pl. én és a párom is természettudományi karra jártunk, és ezzel szinte csak pesten tudnánk munkát találni, mert az összes ezzel foglalkozó cég pesten van, ami vidéken van, már tele van
2017. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Érthetőek a válaszok.
2017. jan. 13. 12:14
 25/29 anonim ***** válasza:

Én sem nagyon értem mi van egy 100 plusszos városban, ami egy 20-60 ezresben nincs. Mondjuk én azzal szembesültem, hogy mindenki külföldre dobbantana.

30/f

2017. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Ne is mond utolsó, egy nagyon aranyos lánnyal ismerkedtem meg nemrég, de sajnos célja külföld a szociális szektorban diplomával német nyelvvel. Fáj a szívem ilyenkor hogy elmennek, én meg ugye itt élek ház vállalkozás ide köt, de megértem hogy neki mennie kell. :( Ez egy olyan elbaszott generáció, mindenki menekül nyugat európából érthető okokból.
2017. jan. 13. 12:40
 27/29 A kérdező kommentje:
elírtam, tehát menekülnek nyugat felé, de ha nem jön össze akkor nagyobb városba
2017. jan. 13. 12:41
 28/29 anonim ***** válasza:

Értem, szóval ha valaki nagyvárosban akar élni, akkor az a baj, ha meg valaki nem ott akar élni (mint pl én kifejtettem a #20-as válaszomban), akkor meg az. Vagy miért 0% konkrétan?

Teljesen random módon pontozgatnak sokan, vicces ez az oldal :D

2017. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nagyvárosban akarnak élni, mert ott van minden meg a tököm tudja még milyen sok minden van ott. Sok pláza, meg kávézók, butikokkal. De jók is azok. Ja nem. Zombik b+ zombik, lószärt nem csinálnak ezek abból amik Budapesten vannak, mert reggel elmennek melózni a pusztulatos lyuknyi irodájukba a klíma meg a radiátor közé. Rendelnek egy jó kis hányásos pizzát a kólájuk mellé, beletömik az amúgy is dagadt fejükbe. Délután amikor vége a melónak eltakarodnak a konditerembe emelgetni a súlyzót meg fitnesselni, hogy valami történjen a pizzával. Aztán elmennek valamelyik színvonalas plázába kávézgatnak, teázgatnak meg hülyeségekrről beszélnek egymással, ha ez nem lenne elég akkor megynéznek egy hálivúdi szuperprodukciót a moziban. Kijövet után bemennek az egyik butikba és a Glamúrból kivágott kuponnal vesznek maguknak egy kosztümöt, amilyen az Éjjel nappal Budapestben a Zolin vagy Ferin is volt. Hazamennek, leülnek és megnézik a Csillag születik 73. évadának vonósnégyes 15 éves serdülő cigánygyerek zenekarát, ahogy megpróbálnak eljátszani egy 50 Cent számot lopott citerákon hegedülve. Majd felmennek a Youtubra és az oda feltöltött előző heti produkciót belájkolják és megosztják Clouddal Twitteren, hogy mindenki lássa. Majd lefekvés előtt a negyedikről kihajolva és elszívva az esti cigit megnyugodva nézik, hogy Gyuluska már megint a járdára okádott. Lefekszenek és másnap ugyan ez előről. Nagyvárosban élnek, mert ott oly sok dolgot tudnak csinálni. Ja és néha feljönnek ide és lepontozgatják az ilyen kommenteket.
2017. jan. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!