Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez az új dolog a nőknél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az új dolog a nőknél, hogy csak a 100 ezer főt meghaladó városban lehet éni?

Figyelt kérdés
Mezőgazdaságra épülő vállalkozásban van részem, és egy 25e fős településen élek kicsit átlag feletti színvonalon. 25 évesen vettem családi házat bár itt olcsóbb, felújítva nekem 16 millió forintba kerül és maradt még 2 millió törlesztenivaló, de ha ezt megtudják menekülnek a lányok, nem a törlesztőt hanem azt hogy egy kisvárosban élek és dolgozom, pedig alapvetően nekem nem probléma a távkapcsolat, itt a munkahelyem és a házam be is vállalnám hogy járkálok a lányhoz de mindenkinek csak Pesti herceg kell fehér BMW-n vagy valami kisebb 100ezer feletti városban herceg lakással a belvárosban, én nem értem ezt. Tényleg ennyire nincs esélyem? Tinderen meg sok más helyen próbálkozom mert a városból elmentek a lányok és ez nem vicc, itt helyben már nincs lány ismerősöm.

2017. jan. 13. 08:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%
"ebbol fogva nagy atlagban te is csak par 10 ezer emberrel talalkozol." - 5-os valaszolo senki nem mondta, hogy en azert szeretek nagyvarosban elni, mert millio embert akarok latni naponta. Fentebb a valaszomban pontosan megneveztem miert (infrastruktura, elerhetoseg).
2017. jan. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nem a pasik miatt fontos a budapesti lét, hanem a magam megélhetése miatt. Itt végeztem az egyetemet, az itteni életmódhoz vagyok szokva (egyébként vidéki kisvárosból jöttem, amikor hazalátogatok anyámhoz, akkor mindig nagyon kényelmetlen "szellemváros" érzésem van Budapest után- érted, hétköznap napközben alig vannak emberek az utakon, de basszus még szombaton délután is teljes kihaltság a főbb tereken, rettenetes), az meg már "szinte" mellékes, hogy a munkalehetőségek- minthogy sem mezőgazdasági, sem egyéb fizikai munkához szükséges képzettségem/tudásom nincs- itt jelentősen változatosabbak, a fizetések jobbak, a lehetőségek úgy általában a szórakozásra, bevásárlásra, orvoslátogatásra mind-mind sokkal gazdagabbak, mint pl a magam kis vidéki szülővárosában (ami egyébként 150 ezer fős lakossággal számol, szóval nem egy városnak nevezett faluról van szó).


Szóval, én a magam (önző?) megélhetése miatt nem vagyok hajlandó kitenni a lábam a fővárosból, egyébként is imádom Budapestet, építészetileg, nyüzsgés-ügyileg, mindenhogy. Ez teljesen független a pesti herceg fehér BMW-jétől (az én hercegemnek mellesleg sötétkék Alfa Romeoja van, szóval khm).

2017. jan. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
12-es. Jól értelek, hogy ahonnan jöttél kisváros az a 150 ezer fős? Csak, mert az annyira kicsi mint Szeged, Győrtől nagyobb is.
2017. jan. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Igen 12-es érthető, pont ez a szomorú, hogy vidéken a lányok nem találják meg a lehetőséget és jobb élet van a városban, aki meg ide van kötve az valószínűleg magányosan fog meghalni.
2017. jan. 13. 09:34
 15/29 anonim ***** válasza:
69%

12 vagyok: igen, pontosan. Budapest után nekem az kisváros :D Meg úgy egyébként is. Egy óra alatt átsétálok egyik végéből a másikba. Amúgy Szeged testvérvárosa, csak a (szerb) határ másik oldalán :)


Egyébként úgy vettem észre, minthogy nagyon szeretek várost nézni, így sok kisebb-nagyobb városkában megfordultam már, hogy nem csak a népesség száma kelti a "nagyváros" érzést, hanem egyrészt az építészeti dolgok- mennyire van szép, tágas, "városias" főtere, mekkora az a terület, aminek jobb az infrastruktúrája, jár-e villamos, ilyenek-, másrészt pedig az általános nyüzsi, az emberek napközbeni aktivitása. Oké, hogy a legtöbben munkaidőben dolgoznak, de pl Budapesten ha most kimennék a Deák térre, akkor is csomó emberrel találkozhatnék, nem én lennék az egyetlen, aki ilyenkor a szabadban ténfereg. Ahogy észrevettem, ez nagyon sok városból hiányzik.


Na meg az éjszakai tömegközlekedés. Budapesten kívül mindenhol rémes. Nem feltétlenül részeg bulik utáni hazatámolygásról van szó, de akár még az is előfordulhat, de ha pl a szülővároskámban/környékén csütörtök este 11 után kicsit nagyobb távról szeretnék hazajutni, akkor vagy hívok egy taxit, vagy gyalogolok. És az még csak nem is olyan késő. Ettől a hajam tépném, akárhol is vagyok :D

2017. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

A kérdező még mindig nem írta le, miért nem jók neki a helybéli csajok....

Egy pesti csaj nyilván nem költözik el kisvárosba..

2017. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Nincsen helybeli csaj, csak nagyon fiatalok akik a gimiben tanulnak de ahogy leérettségiznek, elmenekülnek egy nagyobb városba.
2017. jan. 13. 09:50
 18/29 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem itt más a gond.

Te azt írod, neked nincs problémád a távkapcsolattal, de azért az emberek többségének meg van. Plusz ha az ember hosszú távon gondolkodik, akkor előbb-utóbb felmerül az összeköltözés gondolata, és akinek megvan a maga kiépített élete, egzisztenciája, baráti köre, az nem fog a kedvedért váltani... Vagy ha igen, annak nem biztos, hogy jó vége lenne. Nem egy, nem két házasságot láttam már tönkremenni amiatt, hogy a nő feladta a korábbi életét, aztán meg csak panaszkodott, hogy nem találja a helyét a párja lakóhelyén, nem ismer senkit, stb. Nem várhatod el egy embertől, hogy a kedvedért nulláról építse fel újra az egész életét...


Amikor én társkeresőztem, maximum 20-30 km-es körön belül ismerkedtem. Falunk élek, de a főváros közelében. Ide köt a munkám, a családom, a hobbijaim, a baráti köröm. Tisztában voltam azzal, hogy én mindezt senki kedvéért nem akarom feladni, nem akarom nulláról kezdeni máshol. Nincs az a rózsaszín köd, ami erre rábírt volna! És nem, nem BMW-s párom lett, még jogsija sincs. De az életstílusa és a jövővel kapcsolatos elképzelései beleillettek az én életstílusomba, össze tudtuk hangolni úgy, hogy egyikünknek sem kellett feladnia a korábbi életét.


Tegyük fel, hogy összejönnél valakivel, akinek a fővárosban, vagy nagyvárosban van felépített egzisztenciája és mondjuk ingatlana is van. TE költöznél? Otthagynád azt, amit felépítettél? Váltanál munkát, életstílust? Beköltöznél mondjuk Budapest belvárosába a szerelmed kedvéért, hogy onnantól ott éld le az életed?

2017. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
69%

én nem tagadom, hogy nem akarok semmi áron se vidéki lenni, a távkapcsolatokat meg messze elkerülöm

nem tudom más nő hogy gondolja, de nálam nem lenne esélyed

2017. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
31%

Tudod ki akarna valami szutykos nagyvárosban élni élete végéig. :D

Amúgy nem tudom, tegyük fel, hogy minden lány a jómódú pasikra hajt: még így is egyre nagyobb divat a gazdagok között, hogy inkább Pesttől nem messze, kertvárosban vagy faluban vesznek/építtetnek valami puccos házat.

A barátom egy 1500 lakosú faluban él, én egy 20ezres városban, és én fogok odaköltözni hozzá, IMÁDOM, hogy olyan nyugis a környék és csöndes és erdős, stb. *-* Ha meg szórakozni akarunk, felszállunk a vonatra, bemegyünk a közeli városba, előbb ott vagyunk, és több a lehetőség, mint nálam a "belvárosban" (0 helyi tömegközlekedés, 1 db késdobáló-jellegű szórakozóhely), nagyobb város meg tőlem messzebb van, mint tőle.

BMW meg kell a ráknak, ocsmány hulladék a nagyrészük itthon. (megveszik németből' a leselejtezett romhalmazt, amit csak a szentlélek tart össze, javításra már sóherek kiadni, de legalább felvághatnak, hogy nekik béjemvé van, hát hatalmas pozitívum :D )

2017. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!