Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez az új dolog a nőknél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az új dolog a nőknél, hogy csak a 100 ezer főt meghaladó városban lehet éni?

Figyelt kérdés
Mezőgazdaságra épülő vállalkozásban van részem, és egy 25e fős településen élek kicsit átlag feletti színvonalon. 25 évesen vettem családi házat bár itt olcsóbb, felújítva nekem 16 millió forintba kerül és maradt még 2 millió törlesztenivaló, de ha ezt megtudják menekülnek a lányok, nem a törlesztőt hanem azt hogy egy kisvárosban élek és dolgozom, pedig alapvetően nekem nem probléma a távkapcsolat, itt a munkahelyem és a házam be is vállalnám hogy járkálok a lányhoz de mindenkinek csak Pesti herceg kell fehér BMW-n vagy valami kisebb 100ezer feletti városban herceg lakással a belvárosban, én nem értem ezt. Tényleg ennyire nincs esélyem? Tinderen meg sok más helyen próbálkozom mert a városból elmentek a lányok és ez nem vicc, itt helyben már nincs lány ismerősöm.

2017. jan. 13. 08:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem kell pesti herceg, meg BMW sem - ellenben a jol kiepitett infrastrukturat, kozlekedest, a dolgok elerhetoseget szeretem. Evekig egy kozel 20 millios metropoliszban eltem, ami utan Budapest nagyon kicsinek tunt eloszorre, es ezutan mar vegkepp nem tudnek egy ilyen picike varosban elni, ahol nincs semmi, es autozni meg buszozni kell a legkozelebb "nagyvarosba".
2017. jan. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
41%
*marmint meg egy Budapestnel is kisebb varosban elni - igy ertettem.
2017. jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Talán nem a pesti tündérbogárkákat kéne megcélozni, és azt sem hiszem el, hogy 25 ezer fős városban egy, azaz egyetlen egy szingli, normális nő nem maradt.


Érdekes, én egy 1700 fős településen élek, de az itt élő pasiknak nem okoz gondot, hogy akár helyben is találjanak lányt, és akad is bőven hajadon menyecske a 18-28 éves korosztályban, aki partiképes.


Az is igaz, hogy nem valahol Borsodban lakok, ahol se munka, se lehetőség, onnan én is elmennék, férfiként is.


Ez a röghöz kötött életmód ezzel jár, te választottad, hát tanulj meg alkalmazkodni. Ne mástól várd, hogy majd igazodik a te életedhez, amit nem ő választott magának.

2017. jan. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Nem kell az általánosítás, esetleg vannak ilyen nők, akiknek herceg kell fehér lovon (BMW-n), de a többség nem ilyen! Én egy kb 4000 fős községben elek, és itt sorban van egymásután 4 ilyen község is, aminek max 4500 fő a lakossága és érdekes módon mindenki talál magának barátnőt/barátot. Teljesen átlag emberek, átlag keresettel.


Úgyhogy koránt sem igaz az a kijelentésed, miszerint: "Mindenkinek csak pesti herceg kell fehér BMW-n vagy valami kisebb 100 feletti városban herceg lakással..."

2017. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem hinnem, hogy egy csak ferfiakkal teli varosban laksz. Ha Magyarorszagra utazok, en is egy 20 ezres varoskaban lakom, de attol meg lepten nyomon szep lanyokat latok. Szerintem menjel szorakozo helyekre, nyaron falu napokra a kornyeken, meg balokba, vagy koncertekre. Ne a szamitogepen keresgelj.


Az elso hozzaszolonak meg csak annyit mondok, hogy ez marhasag, mert ha egy sima eletet elsz, akkor a nagyvarosokban is csak bizonyos keruletekben jarkalsz napi rendszeresseggel, ebbol fogva nagy atlagban te is csak par 10 ezer emberrel talalkozol. Szoval tok mindegy, hogy hany millios varosban laksz, akkor is sok millio embert nem is fogsz latni egesz eletedben, es helyileg sem hiszem, hogy bejarod az egesz varost, amig ott laksz.

2017. jan. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Én mimdig budapesti voltam, laktam már egyetem miatt vidéki nagyvárosban, de nekem még Szeged is olyan kicsi volt. Nem a pesti hercegek miatt akarok itt élni, egyszerűen máshol nem érzem magam otthon.
2017. jan. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de nem túlzok. A középiskolai osztályomból az összes lány már Pesten van, a fiúk meg itt meg környékbeli városokban dolgoznak a megyén belül.
2017. jan. 13. 08:44
 8/29 anonim ***** válasza:
50%
Es neked is budapesti lany kell kifejezetten, vagy mi? Nekem nem palya a tavkapcsolat, volt mar es eleg is volt. Budapesti vagyok es a parom is, mar egyutt elunk, de amig nem igy volt, sokkal jobb volt, hogy le lehetett beszelni egy talalkozot spontan fel oraval elotte, es nem kellett senkinek se utazgatni vagy orakat varni a masikra.
2017. jan. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg azért vannak Pesten, mert oda érdemes menni egyetemre? Erre nem gondoltál, hogy a továbbtanulásuk érdekelte őket, nem pedig a BMWk sűrűsége egy négyzetkilométeren?
2017. jan. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
12%
Én kisvárosban lakok, de többnyire nagybbakban élek. Elég nehéz lenne elképzelni, hogy a kisvárosban nőt lehetne találni. Nem beszélve arról, hogy bármelyikkel is jönnék össze általában egy vagy több haverom, barátom is a lyuksógurok között lenne. Ez nekem nem tetszik túlságosan, de elnézést kézek azoktól akiket felháborított az előző mondatom.
2017. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!