Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek ehhez a lányhoz?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok és kb 1 éve megismertem egy velem egyidős lányt. Akkor még nem vettem észre hogy bármit is éreznék iránta. De kb 1 hónapja iszonyatosan beleszerettem. De annyira hogy mindíg csak rá tudok gondolni minden másra ami nem "Ő" arra "megvakultam". Mindíg meg tudom nevettetni és a stílusunk az izlésünk is megegyezik. Valhogy ugy adodnak a dologk hogy egymás mellé kerülünk és közös témáink vannak.

De! Jópár éve együtt van egy máik sráccal akivel viszont legalábbis nekem úgytünik kihültek a dologok. Ennek egyértelmü jelei vannak de ettől még együtt vannak.

Mit tegyek? Nem akarom őket szétszakítani de hónapokat sem tudok várni. . . lassan megőrülök annyira szerelmes vagyok.


2010. máj. 4. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Hidd el énis éreztem már ilyet! 3 évet kellett várnom DE megérte! :) Azóta is együtt vagyunk a barátnőmmel! Szóval türelem rózsát terem!


17/F

2010. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha bejön a "barátságból szerelem" effektus, néha nem. És amikor nem, akkor abból marha nagy balhé van. :S Vigyázz arra, hogy a csajszi se 100%-ig barátként kezeljen téged! Arra is érdemes figyelni, hogy ha majd szakítanak, a lány keres egy lelki szemetesládát, akinek kiönti a lelkecskéjét, és az majd ne TE legyél! Jó hogy ilyen jól összeillik a stílusotok, de te egy kicsit "férfi" is legyél, ne csak "barát"!
2010. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem vagy csak a barátja légy vagy hagyd békén. Ha téged szeretne akkor veled lenne. Te kívülről nem tudhatod hogy milyen a kapcsolatuk. Ne akard tönkre tenni.
2010. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ő maga is közeledik felém. Sok ember szerint akik látnak minket "együtt" azt mondják hogy összeillünk és hogy nem egyoldalú a dolog...
2010. máj. 4. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nnah igen, neked is el kell döntened, hogy mit akarsz a lánytól. Barátság vagy szerelem. A kettő egyszerre nem megy! Sok mindent láttam már, de az esetek 90%-ában az a jó, ha őszintén elmondod a másiknak, hogy te mit érzel. Tudom, sablonos, és ismétlődő jellegű tanács ez, de OKKAL! Ha ennyire tetszik neked, akkor mondd meg neki, hogy a barátságotok kezd kényelmetlen lenni neked, mert te már inkább férfiként tekintesz rá, és kevésbé barátként, és téged zavar, hogy neki van barátja. El kell fogadni az életben a fájdalmakat is, és el kell viselni az esetleges fájdalmakat.
2010. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Bocsánat, legutolsó mondatban az ismétlődés odabasz... :P
2010. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A sok ember nem számít, az a lényeg hogy a lány nem veled van.
2010. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De megobolondulok nélküle. . .az a baj hogy küzedenem kell érte és minél többet szenvedek annál jobban szeretem. ez nem olyan egyszerü hogy "felejtsd el". De közéjük állni sem fogok mert az szemét dolog soha nem tennék ilyet.
2010. máj. 5. 09:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, hogy a lekiismereted vagy az érzéseid a fontosabbak. Ha az első, akkor tűrd el, h ,,szenvedsz", ha felvállalod az érzéseidet, mond el neki mit érzel, de csak óvatosan. Sok sikert, én neked drukkolok. ;)
2010. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne hallgasd el az érzéseidet! Finoman célozgass rá, hogy megdöglesz érte! :D Idióta az a lány aki figyelmen kívül hagy egy olyan pasit, aki odáig van érte. :( Szóval én is csak drukkolni tudok Neked! És személyszerint én örülnék neki, ha bevallanád, lehet titokban ő is erre vár. Szorítok! ;)

18L

2010. máj. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!