Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közeledjek egy lányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek egy lányhoz ha én is nő vagyok? Lennt bővebben

Figyelt kérdés
már egyszer beszéltünk élőben,tudom róla h voltak már bnői...de vhogy nem bírom szóbahozni.nem szeretnék beégni.
2011. ápr. 21. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már voltak női miért égnél be? Vállald a rizikót. Kinevetni biztos nem fog.
2011. ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem még nem volt ilyesfajta tapasztalatom...ismerőseim nem tudom mit szólnának
2011. ápr. 21. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy buliban kéne közelebb kerülni hozzá.
2011. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és milyen a viszonyotok? Ha sulisak vagytok, akkor facebookon bökd meg... :D ajj, bocs. szóval akkor valami közösségi portálon kezdd el adni a jeleket. Ha voltak barátnöi szerintwm veszi a jeleket. Ha munkahelyi a dolog, akkor hívd el kávézni, vagy... tényleg írd le elöbb, hogy honnan,mennyire ismered, ugy egyszerübb
2011. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a lányokhoz vonzódsz, akkor meg kell szoknod az ismerőseid furcsállását. Ez sajnos vele jár. Vagy-vagy.
2011. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
16 éves a csaj,én 20 vagyok :) nem vonzódom a nőkhöz,Ő vhogy más hatással van rám :) semmi kapcsolat nincs,egyszer az utcán leszólítottam mert van pár közös ismerős...
2011. ápr. 21. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Hú. Hát akkor muszáj leszel eröt-bátorságot összeszedni és megmondani neki konkrétan. 0 ismeretségre nem tudom milyen körítést lehetne kitalálni. Küldj neki üzenetet és kérdezd meg hogy vagy,mert hogy csak úgy eszedbe jutott stb.
2011. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Volt már egy sablon beszélgetésünk,de persze aznap befejeződött...amikor belépek hozzá fészen annyira görcsbe vagyok h semmi se jön ki :S nem tudom h azért hanyagol e mert leesett neki,bár semmi se célozgattam.vmiiiit lécci akármilyen duma megtenné
2011. ápr. 21. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!