Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek ehhez a lányhoz, aki nagyon csöndes, és flegma?

Figyelt kérdés

Igazából ilyen téren valami borzasztó természete van, ha nem szólunk hozzá, magától meg sem szólal. A kérdéseket is lerendezi pár szavas válasszal, de ritkán meg lehet vele találni az összhangot, amiről (hozzá képest) jól tudunk beszélgetni. De a haverjaival egyébként velük beszédes, csak velünk fiúkkal nem annyira. De akkor sem, amikor ketten vagyunk. Már egyszer találkoztunk a városban 1 órára, elmentünk sétálni, ha nem pofáztam volna egyfolytában, akkor csöndben sétáltunk volna végig egész idő alatt. De biztos hogy nem az az oka, hogy nem bír engem, nem szereti a jelenlétem, mert látom rajta hogy igen, meg a haverjai is mondták, hogy semmi baja nincs velem. Az a kérdésem tehát, hogy hogyan közeledjek felé, azt szeretném, ha nem lennék közömbös iránta, és később ha úgy alakul össze szeretnék vele jönni. A flegmaságot nem úgy értem, hogy bunkó, egyszerűen ilyen a stílusa, amikor flegmázik, akkor sem az a célja, hogy megbántsa vele a másikat.

Arról, hogy össze szeretnék vele jönni arról már tud, ezért nem szeretnék túl nyomulós sem lenni vele, mert akármit csinálok, ő tudni fogja, hogy ezt azért teszem, mert össze szeretnék vele jönni.

Lesz majd egy buli, ahol mindketten ott leszünk, és valószínű, hogy 2-3 ember nálam alszik, köztük ő is, azon a bulin, úton hazafelé, és otthon mit csináljak?


17/F

Köszönöm.


2011. júl. 31. 18:49
 1/8 Lia99 ***** válasza:
szerintem hivd el valahova pl. fagyizni reggel.utánna pl. sétálni este.És ha ugy gondolod csókold meg vagy csak fogd meg a kezét
2011. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy közeledj, mint máshoz. Egy csendes lány csak a tőle távol álló emberekkel rideg. Akiben megbízik, azzal ugyanolyan nyíltan viselkedik, mint más. Sokszor erény a titokzatosság.
2011. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd amíg a közeledik vagy próbáld fel vidittani hátha enyhül!Ne legyél puha pö.cs,legyél férfi,az ilyen nőknek nem puha pö.cs kell hanem férfi az ilyen fajta nők szeretik kéretni magukat és nem szeretik ha kicsit keményebben bánnak velük!Tudom!Tapasztalat!Kemény alatt nem azt értem hogy legyél bunkó,hanem legyél határozott és célra törő!
2011. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen lány vagyok:D (szívás,de ez van)

Szeretem ha sokat beszélnek magukról az emberek,mert úgy belőhetem,h milyen emberek úgy általánosságban,úgyhogy beszélj csak tovább,ha vele vele vagy,de néha kérdezz rá nála egy-két dologra,lehetőleg úgy kérdezz,h ne lehessen rá egy szimpla igen-nem választ adni és amikor beszél,akkor figyelj rá és reagálj arra amit mond,így látja,h tényleg érdekel,amiről beszél,így majd többször nyilvánul meg.

A bulin lehetőleg ne lógj a nyakán,de mindig térj vissza hozzá.Kérdezd meg,h kér-e valamit inni,kérd fel táncolni,de ne erőszakoskodj(bár ez nekem bejött néha:P).Hívd ki sétálni,h tudjatok nyugodtan is beszélgetni.

Ha csipkelődik,csípj vissza,de ne túl erősen,ha mégis kicsit megsértődik kérj bocsánatot.Ha ő sért meg,akkor durcizz be egy kicsit és akkor majd Ő fog bocsánatot kérni(ez velem mindig így volt,mert alapjáraton én is érzékeny vagyok és sztem ő is az)

Hétköznaponon írj rá,kérdezgesd,mesélj neki,de járj a nyakára.Kb.ennyi ami eszembe jutott hirtelen...

Remélem összejön kitartás!!!!Ez az egyetlen dolog amire szükséged van egy ilyenfajta lánynál.KITARTÁS!

2011. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdezgesd. Előbb-utóbb megered a nyelve, hidd el. Ahogyan biztos, hogy van/lesz közös témátok is. Mindez idő kérdése és persze azé, hogy a lány mennyire bízik benned. Mennyire hiszi el, hogy komolyak a szándékaid.


Nem tudom, hogy mennyit meséltél neki magadról, de ha nem sokat, akkor mesélj. Mondj el neki 1-2 olyan dolgot, amit másnak nem tennél. Hogy érezze, hogy bízhat benned. Ne legyél nyámnyila, hisztis. A határozottság nagy előny ebben az esetben is.

A csipkelődés nagyon jó tud lenni, de ügyelj arra, hogy nehogy érzékeny pontra tapints (amit azért nem könnyű elkerülni), mert akkor bukhatsz mindent.

Kitartás kell, az biztos. De minden csak idő kérdése.


A 19:14-es jól írta a dolgokat, meríts belőle.

(én is ilyen vagyok)

2011. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Magyarul akkor msnezgessek vele, de ne lógjak állandóan rajta, aztán majd megenyhül. A bulin pedig amíg sokan vagyunk, ne nagyon foglalkozzak vele, de azért mégis; inkább amikor már csak egy páran maradunk, akikkel megyünk hozzám haza. És ha majd itt leszünk nálam, akkor majd úgy intézem, hogy külön szobában aludjanak a haverjaim, egy másikban meg én vele. Hát ott mi legyen? Térjek rögtön a lényegre, mármint hogy mondjam el neki, hogy mi van, vagy ott is csak dumálgassunk, és majd később?

Amúgy tuti az lesz, hogy msnezgetünk minden nap, ő is rám fog írni, a buliban meg mint ha mi sem történt volna, hozzám sem fog szólni.


Köszönöm!

2011. aug. 2. 12:11
 7/8 anonim ***** válasza:
attól,h úgytesz,mintha mi sem történt volna,attól,még emlékszik a beszélgetésekre.de igen,nagyjából ezeket kellene tenned..még talán annyit,h ne térj egyből a lényegre,vezesd be valamivel,ami odaillik...és legyél határozott!!!
2011. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Úgy lesz! Egyébként mindig határozott vagyok.

Ha még van valakinek valami ötlete, az ő válaszát is szívesen fogadom!

2011. aug. 5. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!