Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek egy "visszah...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy "visszahúzódóbb" lányhoz, aki az oszt. Társam?

Figyelt kérdés

17/F

Ő egy évvel fiatalabb.

Tudom, gáz az hogy oszt. társ.... :D

Nekem eddig nem tetszett de azt vettem észre hogy általában mikor hátra fordulok órán ő rögtön rám pillant aztán ahogy ránézek elkapja a fejét mintha misem történt volna.(mögöttem ül 2-3 padsorral)

És ez elég sokszor így szokott lenni.

Most tűnt fel hogy nem is rossz csaj.

A "menő" lányok közt van de ott csak van és szinte nem csinál semmit.Visszahúzódó...Más lányokkal szokott beszélgetni de azt is elég ritkán látom de mindig ott van valakinek a társaságában.

Eddig max. 2 mondatot beszéltem vele.Mint már mondtam nem az a beszélgetős típus és eddig én se kerestem a társaságát.

Hogyan kezdjek el beszélgetni vele?

Vagy kideríteni hogy egyáltalán tetszem e neki?

(azért parázok mert oszt.társ és ha nem úgy sül el ahogy szeretném akkor a következő években sem fogunk sokat beszélni...és valószínű a "menő" lányoknak ezt elmondaná és abból nem sok jó származna)


2011. márc. 17. 17:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Csak még annyi hogy én sem vagyok az a hűha menő gyerek és nem tudom miért de az önbizalmam is a nullán van, pedig sok lány mondja hogy helyes vagyok de én nem érzem magam annak.Szóval még ezért is filózok ezen a kérdésen.
2011. márc. 17. 17:17
 2/14 anonim ***** válasza:
Vedd fel MSN-re, ott könnyebben megnyílnak az emberek.
2011. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
MENŐŐŐ LÁNYOK IDE VELETEK!!! MSN, faceshit... kell ennél több? Egész életetek fent van rajta. Amúgy meg elég ha megkérdezed hogy csá dönci mi volt a matek házi te ezt értetted meg ezt? És már van egy ártatlan közös téma. Te dönci segitsél már ebben mert ezt nem vágom-> és már x időre csak veled foglalkozik még ha 15 perces is csak a szünet.
2011. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ennek a lánynak nincs se msn-je se face-e.

És egyébként is utálok így írogatni....

2011. márc. 17. 17:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor meg ne irrogassál. Akkor minek vagy itt? Irtam hogy dobj fel iskolai témát. És már kész a párbeszéd. Megprobálhatsz közben poénkodni illetve puhatolozni hogy mitérez irányodba pl: látta e az xy filmben ezt a formát neki bejön e vagy milyen formák jönnek e be... Nah most ha a csaj érdeklődik irántad akkor 100% hogy vissza kérdez: és neked milyen nők jönnek be. Nah ekkor leirod a küllemét neki. Oszt mehet a mozi meg ami kell ilyenkor. És te is menő fiu leszel
2011. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nah most ha a csaj érdeklődik irántad akkor 100% hogy vissza kérdez: és neked milyen nők jönnek be."


Dehogy is :D Én nem mernék ilyet megkérdezni egy fiútól, akivel eddig 2 mondatot beszéltem... Kicsit túl gyors lenne rögtön ilyennel nyitni...


De ez a tudtad-e a matek házit típusú dolog bejönne nálam is :) Én is visszahúzódó lány vagyok, azért írom.

2011. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát ha vonzódsz egy srác iránt és megkérdezi tőled hogy whats up van mik jönnek be nálad. Nehogy azt mond téged nem fúrdalna a kivántsiság és vajon neki mik jöhetnek be?
2011. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
valahogy felfogod tudni szedni, csak ne kövesd el azt a hibát, amit én fél éven át elkövettem, nem mertem neki megmondani a dolgokat, és azthiszi hogy csak barátként tekintek rá, közbe meg a nagy francokat...
2011. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha nem írtad volna, hogy nincs facebook-ja, ez egy az egyben én is lehetnék...

Szerintem kezdj el vele beszélgetni egy semleges dologról, a lényeg, hogy minél jobban összebarátkozzatok, és aztán kezdhetsz valami mást. Ez csak az én véleményem, mert én is ilyen "visszahúzódó" lány vagyok, és ha valaki konkrétan "kikezdene" velem, nem nagyon hinnék neki, és a méltóságomat megtartandó bunkón leráznám, hogy lássa, nem dőltem be neki. Persze lehet, hogy ő nem ilyen hülye. :P

2011. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan viselkedsz vele, akkor nem lehet abból probléma, ha nem jöttök össze. Én mindegyik exemmel jóban vagyok.

Suli után próbálkoznék. Elképzelem, hogy szünetben zavarában azonnal készülnie kell a következő órára. Vagy tényleg... Ott biztosan nem adná önmagát. Tudod merre megy haza...

2011. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!