Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közeledjek egy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek egy szinte ismeretlen lányhoz? Élőben vagy neten? 21/F

Figyelt kérdés
Egy szakra, egy évfolyamra járunk az egyetemre. De kb ennyivel ki is fújt az "ismeretségünk". Egy biztos, egyedülálló. Nem tudom, hogy neten írjak-e egy levelet vagy élőben próbálkozzak? Fogalmam sincs, hogy bejönnék-e neki? Égni nem szeretnék....
2011. jan. 9. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem égsz, élőben mindenképp, menj oda hozzá: szia, én xy (mondod a neved) vagyok, te ki vagy?:)

És akkor beszélgettek valamiről, max elutasít, nem tudja mit hagy ki veled, ha ilyen hülye, akkor meg sem érte volna a fáradozást.

20f

2011. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha lehetőséged van élőben beszélni vele, akkor mindenképpen azt válaszd. Azonnal látni fogod, hogy tényleg szimpatikus-e akkor is, amikor megszólal. Láthatod a mimikáját, a mozdulatait stb. Ha meg nem úgy reagál rád, ahogy te szeretnéd, akkor nem is lenne értelme az egésznek.
2011. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És mivel menjek oda hozzá, hisz nem ismerem? Az msn címét már megszereztem az egyik közösségi portálról. De igazából netről sem szeretnék próbálkozni, mert azt nem nagyon szeretik a lányok és önbizalomhiányosnak is tünnék (ami részben igaz is:D)
2011. jan. 9. 19:28
 4/13 Madmax12 ***** válasza:

Hát ezzel,amit írtál!

Pl.:-Szia xy vagyok,még nem ismerjük egymást,de szeretnélek megismerni,mert megtetszett,ez az rajtad stb.Eljönnél-e velem ide-oda stb.

Persze ahhoz,hogy több ötletet adjak,a lányt látni kéne,hogy őltőzik,milyen dolgok érdeklik,mit szeret csinálni.De egy próbát mindenképp megér,NET-en ne probálkozz,főleg,ha egy suliba jártok!

2011. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindegy mivel mész oda, épp ezzel,. hogy oda mersz menni hozzá már fel fog rád nézni!Mindegy mit modnasz, mondd magabiztosan.
2011. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ÉS nem túl tolakodó rögtön úgymond "letámadni" így ismeretlenül, hogy tetszel, eljönnél-e velem ide vagy oda stb.......???
2011. jan. 9. 19:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Nincs valaki közös ismerősötök, aki bemutatna neki? Am sok sikert!
2011. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, ez lenne a legjobb ha egy közös ismerős segítene de sajnos nincsen....:(:(
2011. jan. 9. 19:51
 9/13 A kérdező kommentje:
Madmax 12: hát igen mivel nem ismerem egyátalán, ezért nem is tudom, hogy mit szeret, mik a hobbijai....:(
2011. jan. 9. 19:56
 10/13 anonim ***** válasza:

nem kell egyből így, hogy tetszel meg elhívni!

Ez túl sok elsőre, az első beszélgetést te kezdd és te is fejezd be, pl. szia, mondasz itt egy egyedi bókot, pl. jó a hajad, vagy tetszik a csat a hajadban, vagy illik a ruhád a szemszínedhez, aztán megkérdezed, hogy milyen napja volt, hogy tetszett az előadás, stb. aztán elköszönsz és mondod, hogy biztosan látjátok még egymást.Ennyi elég is elsőre, így tudja, hogy bátor, férfias vagy, érdeklődsz is, aztán majd 2. vagy 3. alkalomra hívd el.

20f

2011. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!