Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közeledjek egy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek egy szinte ismeretlen lányhoz? Élőben vagy neten? 21/F

Figyelt kérdés
Egy szakra, egy évfolyamra járunk az egyetemre. De kb ennyivel ki is fújt az "ismeretségünk". Egy biztos, egyedülálló. Nem tudom, hogy neten írjak-e egy levelet vagy élőben próbálkozzak? Fogalmam sincs, hogy bejönnék-e neki? Égni nem szeretnék....
2011. jan. 9. 19:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Huh 20/F... Ez elsőre nekem ez nehéznek tűnik. Számomra olyan nehéz, szinte lehetetlen így odamenni hozzá és lazán bókolni neki. Nincs erre is vmi tipp, ötlet, hogy hogyan csináljam? Tudom, ennyire béna nem lehetek de hát ez van....
2011. jan. 9. 20:04
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez jó nagy hülyeség kimondani, hogy tetszel. Ismeretlenül nem fog veled elmenni sehova, ez 100%
2011. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Madmax12 ***** válasza:

Ennyire nem lehet nehéz a történet.

1.A lány nem ismeretlen,mert 1 oktatási intézménybe jártok.

2.Minden jó dolog ezen a földön,egy őrült ötlettel kezdődőtt.

3.Az hogy nem fog elmenni veled sehova,csak akkor fog fenn álni,ha meg sem probálod.(Ez szinte biztos!)

4.Nem égeted magad,max a körülötted lévők nem egy IQ bajnokok.És ha égeted magad,vagy épp negatív választ kapsz

ki a Fa.zt érdekel!Probáld meg!,....ha kell a lány!,....te döntsd el,és ne érdekeljen,hogy ki mit mond.

5."Nem tudsz róla semmit"Ezen csak nevetni tudok,mert én tényleg nem ismerem,de tudok róla egy pár dolgot,soroljam?

Sorolom:-egy egyetemre jártok.

-1-2év korkülönbség van köztetek.

-nincs barátja.(és ha van kit érdekel!)

Egyszóval tedd,vagy ne tedd,DE NE PROBÁLD!Oda kell menni hozzá,és kész!!!!

2011. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!