Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismertek olyat aki csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat aki csúnya pasiként szép barátnője van?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kifejezetten szép de szeretem a csinos lányokat. Nem tudnék egy rondával járni. Azt mondják a haverok ha humoros vagyok az jó pont a lányoknál. Szerintetek?

18/F



2017. jan. 6. 22:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen stílusban nyilatkozol másokról,szüzen halsz meg,ha csak nem diplomázol le mérnök-infósként.Akkor úgy válogatsz itthon,ahogy akarsz.
2017. jan. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
#21: Nő vagyok, és mérnök-infós :D Tudom, nem hiszed, de akkor is :D Beletrafáltál.
2017. jan. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
53%
Ja, és rég nem vagyok szűz és már le is diplomáztam, csak néha trollkodok itt :) És 30 felett vagyok... :D
2017. jan. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

" Nem drága, filmeket csinált. Hogy nem tudod mit, az neked szegénységi bizonyítvány."


És ez ugye az én szegénységi bizonyítványom mert a "Timike" biztos nem a Vajna személyébe zúgott bele? :D


Inkább hagyj, ne fárassz a hülyeségeiddel! Vagy te olyasmi temperamentumú vagy mint a Timike? :P

2017. jan. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Igen,akad ilyen az ismeretégi körömben is. De ott a pasi személyisége nagyon szuper, intelligens, humoros és férfias jelenség aki szereti a nőket, önbizalma van.

Érdekes, hogy rögtön a nőket nézik itt le, de azt hogy a pasik csak szép nőket, sőt bombázókat akarnak, sosem merül fel mint negatív tulajdonság.


Kérdező: minden lehetséges. De ha neked csak a külsővel kapcsolatban vannak elvárásaid, az eleve elárulja hgy a belsőddel te sem tudsz kompenzálni.

2017. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Mennyi begyepesedett, agyú buta barom, látszik hogy semmilyen tapasztalatotok nincs. Nem egy csúnya pasit ismerek, akinek szép barátnője van és nem milliárdos a pasi, ebbe most úgy őszintén mi a rohadt nagy szám? Ti csak olyat láttok hogy szép nő, jó pasival, csúnya csaj csúnya pasival?
2017. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Igen. A pasimat mindig piszkálták a haverjai hogy csúnya. Először nem hitték el hogy van barátnője,aztán azt nem hitték el hogy én vagyok az. Nem értik mért vagyunk együtt,persze csak csipkelődnek,nem bántják komolyan. Tény hogy kicsit furcsa külsőre,de nekem pont bejön. És igen a humora az ami leginkább megfogott,szóval csak előre! :D
2017. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!