Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismertek olyat aki csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat aki csúnya pasiként szép barátnője van?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kifejezetten szép de szeretem a csinos lányokat. Nem tudnék egy rondával járni. Azt mondják a haverok ha humoros vagyok az jó pont a lányoknál. Szerintetek?

18/F



2017. jan. 6. 22:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Andy Vajna aki beugrott
2017. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%
Legyen jó sok pénzed ,mint Vajnának. Akkor lesz esélyed,és ne legyél ennyire felszines....
2017. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hova ugrott?
2017. jan. 6. 22:48
 4/27 anonim ***** válasza:
48%

[link]


Karrier és belsőd megvan, akkor bármilyen nőd lehet. Külső nem számít.

2017. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja ismerek,jo pénzes csávok Xd
2017. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%

Miért nektek Vajna Timi szép nő? Lúzerek


Az hogy humoros vagy nem hátrány de nem is kifejezetten előny. Ha van férfias, magabiztos fellépésed, kisugárzásod és mondjuk még okos is vagy (bár erre nem mernék fogadni) akkor simán lehet szép nőd. A legeslegjobbakat lehet hogy nem kapod meg tényleg csak ha milliárdos leszel, de jó nőket lazán szedhetsz így fel 10/10-eket akár.

De bocs de szerintem neked még ehez sokat kéne ám fejlődni, ha ez nem jön úgy igazán zsigerből elég nehéz változtatni rajta.

2017. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Szerintem Tarantino lelkivilága nem teljesen egészséges. :)
2017. jan. 6. 22:57
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
Ja, én meg kőgazdag pasit keresek LA-ban, ugyan 85 kiló vagyok, de a szerelem nem ismer határokat és zöld kártyát :D
2017. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem igazán....
2017. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A legrosszabb ***** válasza:
J. Howard Marshall és Anna Nicole Smith tipikus példa (volt). :D
2017. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!