Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismertek olyat aki csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat aki csúnya pasiként szép barátnője van?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kifejezetten szép de szeretem a csinos lányokat. Nem tudnék egy rondával járni. Azt mondják a haverok ha humoros vagyok az jó pont a lányoknál. Szerintetek?

18/F



2017. jan. 6. 22:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%

Csak olyan csúnya pasit ismerek, aki pénzzel kompenzálta a dolgot és ezért lett szép barátnője.


#6: Igen, Vajna Timi szép nő. Ettől a véleményemtől nem leszek lúzer. Viszont az álszent közhelyedtől leszakadt a plafonom. Szánalmas, hogy az ilyen képmutató válaszokat itt sorban felpontozzák, az őszintéket meg le.

2017. jan. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

#8 vagyok, álszent messze nem, és igen, jól döntött a Timi a papával, ln is ezt tettem volna, de nem a kérdezővel? :D

Ráadásul Vajna papa okos, míg a kérdező buta!!!!!

2017. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

"Miért nektek Vajna Timi szép nő? Lúzerek"


Hát a "mikuláshoz" képest az is, és bár nekem unszimpatikus, kicsit kinézetre az átlagos nő felett lehet.


Amúgy igazi "aranyásó" lehet. :D

2017. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

Arról feledkeznek el sokan, Vajna Úrnak nem csak pénze van, hanem elég sokat le tett az asztalra.


Sorry.

2017. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

"Vajna Úrnak nem csak pénze van, hanem elég sokat le tett az asztalra."


Kaszinót nyitott nálunk? :D


De komolyan nézve nem hiszem, hogy "Timikét" az a része pont annyira érdekelné....


Szóval a kérdés alaptémájára visszatérve, a ronda, nem jól kinéző hím vs. szép barátnője van felállás nem túl gyakori! :P

2017. jan. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
71%

"Kaszinót nyitott nálunk? :D "


Nem drága, filmeket csinált. Hogy nem tudod mit, az neked szegénységi bizonyítvány.

2017. jan. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"Szóval a kérdés alaptémájára visszatérve, a ronda, nem jól kinéző hím vs. szép barátnője van felállás nem túl gyakori! :P"


Nem, sok szép nő van, de csak nagyon kevés gazdag, sikeres pasi.

A havi 200 nettó nem az :)

2017. jan. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
58%
Igen, ismerek. Olyant is, hogy a csávó csúnyácska, barátnője meg elég csinos. Meg olyat os, ahol a fiú nem csúnya, hanem pl átlagos, de a barátnője jobban néz ki. Tehát a pasihoz képest szebb a lány. Ja és nem, egyik sem pénzes!
2017. jan. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Én gyönyörű vagyok, gazdag pasit keresek. Írjatok, de csak havi Milla felett. Csók a kultúra .
2017. jan. 7. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Csók a kukira. Vajnás autokorrekt:)
2017. jan. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!