Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az az örökős problémám, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az az örökős problémám, hogy mindig meg kapom a csajoktól, hogy okoskodó vagyok. Tudálékos. Ezt is hallottam nem rég. Hogyan váljak meg a rossz szókásról? F/ 38

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy, keress olyat, akit ez nem zavar, esetleg még hasonló is, és jót okoskodhattok együtt.
2016. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gondolkodj, mielőtt kimondanád, ami először beugrik. Szemléld kívülről, hogy valójában mit is érsz el a mondandóddal. Először is érdekes-e? Aztán vonzóbbnak tűnsz tőle? Vagy vonzalmat rombolsz vele.


33F

2016. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Először is, amikor előveszed a nyelvtankönyvet és ráeszmélsz arra, hogy egyáltalán nem tudsz egy mondatot normálisan leírni akkor megvilágosodsz, és visszafogott leszel :)
2016. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Lazuljál be testvérem, ne brainstormingozzál folyamatosan
2016. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én észre sem veszem az a baj. Nekem mindig később hozzák a tudómásomra.
2016. dec. 27. 20:46
 6/12 anonim ***** válasza:

A nők irányában helyeselni kell,és nem kioktatni őket.

Tehát tarts a szád.

2016. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem oktatok ki senkit. Csak ők annak veszik nyilván ha sérül az egóuk.:D
2016. dec. 27. 20:50
 8/12 anonim ***** válasza:
"Hallgatni arany" Tartja a mondás. Nekem is van ilyen ismerősöm, aki szereti kioktatni a nőket. Mivel én nem szorulok rá, elég gyorsan helyre raktam az agyát, mihez tartás végett. Gondolkodj mielőtt beszélsz, a legtöbb nő nem díjazza ezt!
2016. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ujujj itt a baj már nem kevés :D
2016. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

"Tudálékos: csekély műveltséggel bíró egyén, aki szerénytelenül, gyakran másokat sértve okoskodik olyan dolgokról, amelyekhez nem ért" (Wikiszótár).


Ha a helyesírásodat nézem, te pontosan ilyen lehetsz.

Mielőtt beleszólnál bármibe, javaslom, nézz utána előbb. És vegyél magadnak egy helyesírási szótárt!

(Minden sértő szándék nélkül írtam, amit írtam.)

2016. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!