Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Inkább egy nagydumás bolondos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább egy nagydumás bolondos "rossz lányt " választanál vagy egy nyugodtabb csöndes "jó lányt"?

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 15:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
Ezek annyira elmaszatolt fogalmak, hogy kb. semmit sem érnek. Miért lenne "rossz" attól valaki, ha nagydumás? És miért lenne alapvetően "jó" az, aki csendesebb? És miért hiszi mindenki azt, hogy aki csendesebb, az alapvetően többet ér másoknál, és hogy alapvetően sikeresebbnek KELL lennie párkapcsolati téren?
2016. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Mindegy csak kulturált,kifinomult ízlése és természete legyen.

Ne égessen be sehol ha nem muszáj.

2016. dec. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Tanult, dolgozó, értelmes lányt választanám.
2016. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%
A nagydumás lepcsesszájú nőktől kiütéseket kapok, amikor mondják az értelmetlen fas zságaikat megállás nélkül, holott a kutyát nem érdekli. Szóval inkább a második, beszéljen keveset, de ne zagyvaságokat.
2016. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

11-es, nem hiszi mindenki azt, sőt, a való életben a legtöbben pont hogy kevesebbnek tartják azt, aki csendesebb.

De amúgy az igaz, hogy a csendes ember is lehet jó és rossz is, és a nagyszájú is. Meg nem mindegy, hogy valaki nagyszájú, de értelmes dolgokról beszél sokat, vagy nagyszájú, de csak a hülyeség dől belőle.

2016. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy inkább a 'rossz lányt' választják, majd később pedig csodálkoznak ha befürödnek vele... Csendes, visszafogott lányként nagyon kevés esélyed van.
2016. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16-os, igen, néha előfordul ilyen a férfiaknál is, de ez legalább annyira jellemző a nőkre is. Visszahúzódó férfiként még kevesebb az esélyed.

Nekem visszahúzódó férfiként tetszett már nyugodtabb, csöndes lány, ő viszont egy tipikus rosszfiúba volt szerelmes.

2016. dec. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#15: Igen, ha férfiról van szó. A nők viszont saját magukkal kapcsolatban szeretik azt képzelni, hogy ha ők csendesebbek, akkor automatikusan többet érnek a nagyszájúaknál, aztán aki csak kukán ül a sarokban, az csodálkozik, hogy azok a gonosz férfiak miért a feltűnő és nagyszájú lányokra figyelnek oda, ők bezzeg semmit nem tesznek azért, hogy rájuk is felfigyeljen valaki.
2016. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#16: Én jóval többször csalódtam csendes lányokban, mint nagyszájúakban. Sajnos a csendesség nem jelenti automatikusan azt, hogy többet is ér az illető. Én beszélgettem ilyen emberekkel, rendszerint az volt, hogy harapófogóval kellett kihúzgálnom belőlük a szavakat, netes beszélgetésekben szintén nem nagyon tettek hozzá ahhoz, hogy gördülékeny legyen a dolog, nem érdeklődtek, ha meg kezdeményeztem, akkor eltűntek vagy leléptek, és ilyen emberekre pazaroltam rengeteg időt és energiát. Másrészt nem nyafogni kell, hogy miért a nagyszájúakra figyelnek fel hamarabb, hanem tenni azért, hogy rátok is figyeljenek, ha meg felfigyel rátok valaki, akkor nem kell kirakni a szűrét első adandó alkalommal, és nem kell beszariskodni, ha pl. randira hívnak benneteket.
2016. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19-el értek egyet. A nagy dumás, bolondos csajt választanám.

Mindig is a csendesebb csajok jöttek be. Akik nem buliznak, nem isznak, helyette olvasnak és hasonlók. Őszintén szólva, általában mérföldekkel undorítóbbak, mint a bulisabb csajok. Egy kapcsolatban általában negatívak, folyamatosan építeni kell az önbizalmuk és önképük, mert frusztráltak. Rengeteg rosszindulat van bennük. Aztán, amikor végre lehetőségük lesz kitörni a csendes szerepből, egyből megteszik. Amúgy bejönne egy nyugis csaj, de semmi pozitív tapasztalatom nincs róluk.

2016. dec. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!