Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, Férfiak! Egy valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak! Egy valamit nem értek. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok, amolyan "egyszerű", ha értitek mire gondolok. Átlagos, szőkés barna haj( természetes), kék szem, átlagos testalkat és magasság. Nem vagyok az a " tükörbe csücsörítős" képeket készítő, hetente műkörmöshöz járó fajta. Nem öltözködöm olyan hű de nagyon dekoratívan, nem járok bulizni, kicsit visszahúzódó vagyok, de bárkivel el tudok beszélgetni, hamar ismerkedem:) Majdnem minden fiú azt mondja, hogy ááá neki nem azok a " Miss p...k" tetszenek, hanem az egyszerűbb, természetes szépségű lányok. De mégis...mindenki azok után rohangálnak, az iskolánkban ők a "valakik", az istennők, akik után döglenek a pasik.... Most miért van az? Sokan mondják, h szép vagyok..természetes, kedves aranyos...de mégis...mégis mindenkinek, pláne a legjobb pasiknak azok a lányok kellenek:S Miért? Miért? Miért? Miért jobbak mint én avgy a többi hasonló leányzók?
2010. máj. 1. 09:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
fiatalok te komoly kapcsolatra vagy jó és sztem ezek alapján könnyen lehet beléd szeretni:) igazi kapcsolatra való csajszi vagy! de a fiatal srácok sztem bas.zni akarnak nem barátnőt...16/f (haverjaim is ilyenek :D én nem )
2010. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Gratulálok kérdező, azt továbbra sem én írtam attól hogy belinkelted. Ha nem vetted volna észre nekem 60% az átlagom neki meg 40% de ne zavarjon...
2010. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
én is "csajok" kedvence vagyok hosszabb hajjal és feszitős pólóban. de megnyugtathatlak hogy a jól kinézö csajok csak arra kellenek hogy felvágj velük. Személy szerint már meguntam őket és kezdek az igazi csajokra koncentrálni. Jobb megtalálni a középutat,ebben a korban még a gátlások uralkodnak a fiukon, és nem akarják az imázsukat rontani egy kevésbé szép csajjal, de később az igazi értékeket fogja figyelni mindenki 18f
2010. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Pont téged kerestelek, de ahogy te is írtad visszahúzódó vagy, így eddig nem találtalak meg. Ha gondolod írhatsz.
2010. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

megkérdezném hogy számotokra mit takar a komoly kapcsolat?


heti 2 tali és puszi pajtárs? vagy mi? mert szerintem ez már nem kinézet kérdése. Előbb utóbb minden kapcsolat LAZA még eleinte. Komollyá csak akkor fordul (ha átlagos ha pláza cica) ha a lazaságot kölcsönös szimpátia esetén másra is felhasználják nem csak dugäsra


20/F

2010. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

h miért??? mert jobban néznek ki?? süllyedt:)

nos az lehet,(amit már te is írtál) h azt mondjuk h :áá nem nekünk nem tetszenek..de ezeket csak lányok előtt/társaságában/vagy éppen itt mondjuk..miközben magunkban hajtogatjuk: nem a f*szt nem!..de ha mi fiúk, egymást közt beszélünk, ott már őszintén kimerjük mondani ezeket a dolgokat:)

2010. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Miért?-> mert a fiuk a rámenősebb, bevállalósabb csajokat kedvelik.
2010. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!