Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, Férfiak! Egy valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak! Egy valamit nem értek. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok, amolyan "egyszerű", ha értitek mire gondolok. Átlagos, szőkés barna haj( természetes), kék szem, átlagos testalkat és magasság. Nem vagyok az a " tükörbe csücsörítős" képeket készítő, hetente műkörmöshöz járó fajta. Nem öltözködöm olyan hű de nagyon dekoratívan, nem járok bulizni, kicsit visszahúzódó vagyok, de bárkivel el tudok beszélgetni, hamar ismerkedem:) Majdnem minden fiú azt mondja, hogy ááá neki nem azok a " Miss p...k" tetszenek, hanem az egyszerűbb, természetes szépségű lányok. De mégis...mindenki azok után rohangálnak, az iskolánkban ők a "valakik", az istennők, akik után döglenek a pasik.... Most miért van az? Sokan mondják, h szép vagyok..természetes, kedves aranyos...de mégis...mégis mindenkinek, pláne a legjobb pasiknak azok a lányok kellenek:S Miért? Miért? Miért? Miért jobbak mint én avgy a többi hasonló leányzók?
2010. máj. 1. 09:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Túlzol ember. Én azt mondom próbálja ki, nem lesz egyáltalán más ember tőle, hogy máshogy öltözködik. Az a legegyszerűbb, tényleg, most vagy fiatal, tapasztald meg milyen az. Öltözködj "nőcisebben", meglátod, érettebnek találnak majd a fiúk, mennek majd utánad. Élvezni fogod, poén lesz. Most attól, hogy van sok hülye ribi fele annyi ésszel mint ami neked van, te miért ne próbálhatnád ki? Még akkor is ha nem a te stílusod.
2010. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem fogok latex gatyát, miniszoknyát hordani, nem az én világom, nem érezném jól magam benne, de azért köszi a tanácsot:) Egyébként körülöttem SZINTE csak ilyen plázacicák vannak az iskolámban, ami még rátett egy lapáttal az anorexiámra és súlyos önértékelési zavaromra, amit 1 évig kezeltek. másfél hónapig voltam kórházban, majd mikor végre hazajöhettem, rájöttem, hogy nem hiányzik ez nekem, és azóta jól érzem magam, de megint csalódnom kell a fiú miatt:( Úgy érzem már sosem leszek igazán boldog:( Lehet iskolát kéne váltanom?
2010. máj. 1. 10:39
 13/27 A kérdező kommentje:
És a srácot is elfelejtenem....
2010. máj. 1. 10:40
 14/27 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan barátnő kéne mint Te kérdező, ki nem állhatom a plázacicákat, hozzánk is járnak páran, de nekem aztán egy se kéne, uh ne aggódj:)


18/f

2010. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Ha nem jó a környezet, válts. Én már ovis koromban is megmondtam anyáméknak, hogy ez az ovi sz@r (jó persze nem ezekkel a szavakkal) és máshova akarok járni (mert ott sokan piszkáltak). Aztán máshol jobb lett. Te is elmehetsz onnan.
2010. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"Nem fogok latex gatyát, miniszoknyát hordani"


Hát ezt egy szóval nem mondtam, ez vki másnak a hülyesége volt.

2010. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

a feltünőbb, kihívóbb öltözködés sokat segíthet rajtadd...

latex gatya, miniszoknya

1 kis alapozó meg egy divatos haj olyan 10- 12000 Ft-ból megvan és nagyonsokatsegít


Hasznos volt számodra ez a válasz?


Ez a válasz 40%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:06

2010. máj. 1. 11:28
 18/27 anonim ***** válasza:
Először is nyugi. Eljön a Te időd. Most még a Te korodban minden fiú olyan casjt akar összeszedni, akivel ha megjelenik valahol, mindenki őt irigyli. Én is, meg a haverjaim is így voltunk ezzel. Aztán egyszer cask rájöttünk, hogy ezekkel a csajokkal nem lehet semmi csinálni, "életképtelenek". Mostmár nekem is és a haverjaimnak is az első szempont, hogy normális, aranyos csaj legyen. Szóval nyugi, és hidd el, meg fogod találni a hozzád illő normális csávót!
2010. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Jah, bocs uccsó voltam 25/F
2010. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
54%
szerintem nem a kinézet miatt. a plázacicák nem unalmasak. ez hasonló "a lányok miért nem szeretik a kedves,aranyos fiúkat? miért a rosszfiúk kellenek nekik?"-hez. a kedves,aranyos legtöbbször egy unalmas pasit takar.a rosszfiúk pedig izgalmasak. a visszahúzódóbb lányokkal nem lehet úgy poénkodni például,mint egy bevállalósabb csajjal
2010. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!