Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, Férfiak! Egy valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak! Egy valamit nem értek. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok, amolyan "egyszerű", ha értitek mire gondolok. Átlagos, szőkés barna haj( természetes), kék szem, átlagos testalkat és magasság. Nem vagyok az a " tükörbe csücsörítős" képeket készítő, hetente műkörmöshöz járó fajta. Nem öltözködöm olyan hű de nagyon dekoratívan, nem járok bulizni, kicsit visszahúzódó vagyok, de bárkivel el tudok beszélgetni, hamar ismerkedem:) Majdnem minden fiú azt mondja, hogy ááá neki nem azok a " Miss p...k" tetszenek, hanem az egyszerűbb, természetes szépségű lányok. De mégis...mindenki azok után rohangálnak, az iskolánkban ők a "valakik", az istennők, akik után döglenek a pasik.... Most miért van az? Sokan mondják, h szép vagyok..természetes, kedves aranyos...de mégis...mégis mindenkinek, pláne a legjobb pasiknak azok a lányok kellenek:S Miért? Miért? Miért? Miért jobbak mint én avgy a többi hasonló leányzók?
2010. máj. 1. 09:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%

Nem jobbak. Te vagy a jobb. Csak azok, akik ezt értékelhetnék, még éretlenek, és gyermetegek.

Várd ki a te idődet, eljön az. :)

2010. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Hát szerintem azért mert azok a fiúk csak a szexre pályáznak és azt hiszik hogy a plázacicáktól többet kaphatnak.
2010. máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
59%
"...pláne a legjobb pasiknak azok a lányok kellenek" A beképzelt s*ggfejekre gondolsz, akik vasalják a hajukat, és flitteres pólóban járnak? Mert ha igen, akkor a te értékrendeddel is baj van, szerintem.
2010. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
57%

Utolsónak igaza van, bár én a "több"-et, "gyorsabban"-ra javítanám. Az érettebb lányok az érettebb fiúknak jönnek be, kiket középiskolában nemigen találsz. Én is az ilyen normális lányokat szeretem, de nálam fiatalabbak között nem keresgélek. (ilyen vagyok...mostani barátnőm is 2 évvel idősebb)


19/F

2010. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%
Legyél te is olyan mint azok a cicák és meglátod mi sül ki belőle.
2010. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!:) nem, nem az ilyen hajvasalós fiúk jönnek be. Egyáltalán nem, nem tartom férfiasnak. De van egy fiú, aki ennek ellenkezője, férfias, nagyon helyes, komoly, engem kikosarazott, azzal a dumával, hogy ( nagyon szép és kedves vagy, de túl fiatal hozzám), majd rá nem sokkal összejött egy ilyen plázacicával, aki annyi idő mint én. A fiút azóta is nagyon szeretem..::(
2010. máj. 1. 09:31
 7/27 anonim ***** válasza:
Mert még éretlenek, azért. Majd kinövik. Nyugodt lehetsz, az értelmes, érett fiúk tényleg olyanokat keresnek, mint te. Az én feleségem is ilyen. :)
2010. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
35%

a feltünőbb, kihívóbb öltözködés sokat segíthet rajtadd...

latex gatya, miniszoknya

1 kis alapozó meg egy divatos haj olyan 10- 12000 Ft-ból megvan és nagyonsokatsegít

2010. máj. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%

Én tudom hogy mi a baj és miért inkább a plázák felé hajlunk sokan. Persze hogy jó lenne egy nagyon dögös csaj mellém aki ott van és mások irigyek rám miatta. Dehát ez csak egy álom. Ugyanis ha hiszitek ha nem egy forint nélkül a zsebembe átlagos kinézettel oda megyek és simán felszedek egy pláza csajt talán még könyörögni se kell hogy legyen valami. Ő smárol le. Legalább addig is boldog vagyok és növelte önbizalmam. De ezzel csak az a baj hogy túl hiperaktívak és folyton mászkálnak ide oda nem tudnak megülni a seggükön 2 percet. Tudom. Tapasztaltam. Nem is egy volt ilyen. Engem csak felmérgelt az alapjába vett számukra megszokott viselkedésük. Szóval többet nem. Én inkább értékelem azt a csajt aki közepesen jól néz ki. Nincs húde mennyire miliméteres szemöldöke és csak pici alap smink és szolid öltözék. Ez nem annyira feltűnő de még is jó lenne nekem. Úgy értem hogy nem kell aggódni attól hogy megcsal esetleg már megint elment bulizni és tellnek a hetek nélküle. Inkább egy ilyet szeressek meg sem minthogy egy pláza cicát. Amit utálok bennük. Viselkedés stílus pl kedvenc zene:

-dummdumm minimal.

-diumdisun house/electro


ezeket már alapjába véve ki nem állhatom.

Mondasz neki valamit és vissza kérdez a suta fejével hogy: Mi????? közbe cuki fejet vág.... :S

Miért kérdez vissza hogy: Mi????

Azért mert bunkó paraszt és anyja apja leszarja milyen a lánya és nem szóltak rá otthon hogy vedd már ki a fül-orr-gége szettedet a füledből ha hozzád beszélek.


Úgyhogy nyugodj meg. Ők a menőbbek igaz, mert sokaknak nem adatott meg a lehetőség kipróbálni milyen SZAR ilyen csajjal járni.



De te leszel a jobb minden téren :)


20/F

2010. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
latex gatyát, miniszoknyás .. - ez egy b.szott nagy h.ülyeség .. nem hiszem, hogy jól érezné magát ilyen ruhákban 1, 2. meg miért kéne másnak lennie, mint ami .. akkor nem olyan pasik mennének oda hozzá, amilyen ő, hanem azok, akiknek a plázap.csák kellenek.. ha nem tenné szét a lábát a 2. randi első 10 percében akkor mehetne haza ..
2010. máj. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!