Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez nálatok pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez nálatok pasik?

Figyelt kérdés
Ha kedveltek egy csajt és jól elbeszélgettek vele ,de aztán nem írtok neki vissza nem is keresitek stb.. Aztán eltelik egy idő és újra keresetik az adott személyt?

2016. nov. 27. 22:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy ,hogy tényleg szép a lány szerintetek stb.. de aztán mégsem keresitek?
2016. nov. 27. 22:22
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor van, mikor közömbösséget tapasztalunk, érezzük, hogy veszett fejsze nyel az egész, de idővel csak nem hagy nyugodni a dolog és egy-egy gyengébb pillanatunkban újra megpróbáljuk a lehetetlent, mondván a remény hal meg utoljára.
2016. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%

szerintem azért,mert a beszélgetések és az esetleg a találkozások alatt kiderült egyértelművé vált,hogy hetek melója lenne a dugás.

annyira pedig nem jó csaj és nem érdekes személyiség az adott lány,hogy ennyi idő bele legyen ölve.

aztán időnként eljön egy böjtösebb időszak,amikor hiány van és akkor esetleg lenne idő az ilyen huzavonára is.

nálam ezért.

2016. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ha csak barátok vagytok a csajjal?
2016. nov. 27. 22:39
 5/12 anonim ***** válasza:

Pff, második válaszoló, te egy igazi úriember vagy...

Nekem akkor van ilyen, ha esetleg bizonytalanságot érzek nála. Na meg, érdekel, hogy milyen típusú a lány: magabiztos, ha akar valamit akkor nem fél kezdeményezni, vagy inkább félénk, határozatlan kislány, akinél kőbe van vésve a férfi kell kezdeményezzen szabály. Egy ilyen apróságból is rengeteget lehet megtudni a kiszemelt lányról.

2016. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha csak barátok? Hát, ha épp beszélgetni van kedvem vele, vagy eszembe jut valami amit elakarok neki mondani, akkor ráírok. Ha nem akkor nem. Te talán minden nap ráírsz a barátnőidre ha kell, ha nem?
2016. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

"Ha kedveltek egy csajt és jól elbeszélgettek vele ,de aztán nem írtok neki vissza nem is keresitek stb.. Aztán eltelik egy idő és újra keresetik az adott személyt?"


Ha több lyukra játszunk... és a másik nem jött össze.

2016. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem ,de nem ís úgy értem ,hanem ,hogy pl: jól elbeszélgettek a csaj ír valamit / vagy kérdez valamit elolvassátok ,de nem írtok neki vissza. Aztán megrá írtok ,hogy szia mintha semmi se történt volna és így megy ez.
2016. nov. 27. 22:46
 9/12 anonim ***** válasza:
1. Nem szeretek ráakaszkodni senkire, így legtöbbször inkább visszafogom magam, főleg mivel másoktól úgysem kapok vissza kb. annyit, mint amennyit én adok. 2. Ha azt látom, hogy a másik fél nem kezdeményez magától semmit, nem kíváncsi rám, akkor szintén hagyom. Előfordult, hogy állítólag fontos voltam valakinek, de nem ezt éreztem, hanyagoltam az illetőt, gondoltam kereshetne ő is, nem tette, magányos voltam, így egy idő után újra próbálkoztam a kommunikációval, hátha most másképp lesz (tudom, naiv vagyok), és elkezd értékelni engem is, de ugyanaz lett a vége. 3. Megesik, hogy nincs energiám/időm válaszolgatni, főleg ha hosszabban kellene írnom, és hetekig nem írok, mondjuk az is igaz, hogy másoknak sem nagyon hiányzom, tehát miért is reagálnék gyorsabban.
2016. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért hogy agyaljon rajta hogy vajon miért.( mert minden férfi tudja hogy a nők a legkisebb dologba is képesek játékot és taktikazast belelatni...) 
2016. nov. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!