Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-as pasik! Nálatok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as pasik! Nálatok, hogy működik az első csók? Csajok, ti is írjatok gáz volt vagy nem?

Figyelt kérdés
Nah most volt a harmadik randim egy sráccal én 21 ő 30 első randin semmi extra nem volt ismerkedés,másodikon megfogta a kezem simogatta,a harmadikon azaz ma csók is volt,de olyan.. hogy az nem igaz hmm lágy,fino,szenvedélyes és nem ilyen egy perces hanem sokáig de viszont tökre tapizott fenék,derék,cici tapi vol! És iszonyatosan beindult de szó nem volt sex tmáról,mindketten komolyat akarunk ezt már meg dumáltuk! De szerintetek nem gáz,h így hagytam magam taperolni? Nekem eszembe se jutott,hogy eltoljam a kezét mert jól esett! De most elgondolkodtam,h nem e volt gáz?

2013. nov. 9. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2013. nov. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sir Sarcasm ***** válasza:
Ha jól esett és te is bennevoltál miért lenne gáz?
2013. nov. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem tudom :) Elbizonytalanodtam!
2013. nov. 9. 23:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Első randi szex.
2013. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
??
2013. nov. 9. 23:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy mindkettőtöknek jó volt. Nem értem, akkor mit kell ezen agyalni. :)
2013. nov. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első randi szex.


33/F

2013. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy harmincas így halad. Ha szemét ki is dob utána, nekem nem szokásom.


Lassú pasi.

2013. nov. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már mért dobna ki? Nem sexeltünk! Meg tuom,h nem sexre megy,ga még is akkor én vagyok a világ leghülyébb embere! :)
2013. nov. 9. 23:30
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem inkább emberfüggő a dolog, hogy kivel hogyan passzolsz. az én első csókom nagyon jó volt, viszont a második barátomnál pocsék. mindketten bénáztunk. :D
2013. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!