Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon félénk a lány, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félénk a lány, szerintetek (? )

Figyelt kérdés

Holnap reggel fogunk találkozni, ez olyan 1. Randi fajta találka lesz, és majd viszek neki csokit is.

Na, az a helyzet, hogy ő egy nagy félénk és visszahúzódó teremtés, és nem biztos, hogy elcsattan az első csók. Én természetesen annak ellenére, hogy izgulok, nagyon szeretném, de így nem biztos. Tudom, hogy a csók, nonverbális úton, érzésre jón, szerintetek ha kezdeményeznék egy ilyen helyzetben, pozitívan reagálná le? Vagy csak arcra puszi és udvarias fizikai érintkezés?


Amúgy a második randi már lehet mozi? Akkor ugye nekem kell vennem a jegyeket, és meghívnom bármire?

Ha lennének még tanácsaitok egy kezdőnek, nagyon megköszönném!

17F



2013. okt. 29. 17:47
 1/10 A kérdező kommentje:
*jön
2013. okt. 29. 17:48
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem ne csókkal indíts.

Én mindig úgy "randiztam", hogy elkezdtünk a városban sétálgatni minden felé, miközben beszélgettünk, meg ilyesmi. :)

Mehet, és nem KELL neked fizetni, de szerintem udvarias dolog lenne. : )

2013. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
a csókra van egy biztos módszer...öleld meg szorosan aztán távolod el de csak annyira hogy még a karotok egymáson vagy nézz a szemébe és sokáig aztán ha nem ereszt el vagy hajol el csokold meg. nekem bejött :D
2013. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

legyél udvarias, lovagias, de ne csak felszínesen, hanem őszintén és odaadóan, hogy érezze, ő különleges

a csók akkor jön, amikor jönnie kell, ezt nem lehet erőltetni (vagyis lehet, de az nagyon amatőr lenne) ezt érezni kell, hogy mikor vagytok mindketten olyan hullámhosszon

2013. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se ragaszkodj egyből a csókhoz.. majd ha úgy hozza az élet akkor.. ha kifizeted az lovagias gesztus, értékelik a lányok. És ne aggódj mert avval csak elbaltázol mindent.. legyél laza, nyugodt, ne erőltesd a vicceket, majd jönnek maguktól.. SOk sikert! 18F
2013. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

Ezek szerint, majd tudni fogom azt, hogy mikor jön. Ha meg nem, akkor majd máskor?


Amúgy nem szeretnék csókkal indítani, de örülnék neki, ha elcsattanna.

2013. okt. 29. 17:57
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi remélem sikerem lesz.


Abban, az esetben, ha már szinte teljesen megismertem, miről lehet majd beszélni szerintetek?

Remélem holnapra enyhül az izgatottság.

2013. okt. 29. 17:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Valami téma mindig akad. Örök téma: időjárás.

Na mi volt?

2013. okt. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Minden simán ment. Eleinte kicsit feszült volt a hangulat, de szerencsére később oldódott. Bőven volt miről beszélnünk, többnyire én vezettem a társalgást, de nagymértékben ő beszélt. Nagyon jól éreztük magunkat, de sajnos nem csattant még el az a legendás első csók.
2013. okt. 30. 16:46
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

türelmes légy.

Türelem csókot teremt.

Türelem babérlevélt teremt.

Csak így tovább!

2013. okt. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!