Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha félénk a lány az kiábrándít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha félénk a lány az kiábrándító? Emiatt dobnátok?

Figyelt kérdés
Visszafogott félénk lány vagyok, soha sem volt még barátom. Most randizgattam egy sráccal. Szerintem tudja milyen vagyok 4 randi alatt meg sem csókolt, aztán mikor megtette én visszautasítottam mert nem tudtam hogy hogyan kell. Attól féltem dobni akar majd, mert ügyetlen vagyok, meg tanítgatni kell. Neki már sok kapcsolata volt. Aztán jött még 2 randi, de a rendes csók elmaradt pedig mondtam hogy ha neki nem gáz hogy "tanítgatnia" kell akkor én nagyon szeretném már ha megcsókolna. És most dobott engem. Ez lehet az oka?
2013. ápr. 29. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudhatjuk, de ha emiatt dobott, akkor ne sajnáld.
2013. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Buborék Fejü ***** válasza:
Én személy szerint szeretem, ha egy nö okos és határozott. A nök sem szeretik a tutyimutyi pasikat.
2013. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az oka, az én unokatesón egy nem túl szép, pattanásos félénk lány, és konkrétan verekedtek érte a fiúk.
2013. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akár ez is lehetett az oka, vagy egyszerűen beelőzött téged egy tapasztalt csajszi... Én mondjuk mindig is bírtam a tapasztalatlan "kezdő" lányokat tanítgatni, felemelő érzés belevinni őket a "jóba"... ;)
2013. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld,ha ilyen volt,akkor nem gondolta komolyan,nem ér annyit.
2013. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha emiatt dobott, akkor ne sajnáld, ahogy előttem is írták. Te olyan vagy, amilyen, ha valakinek ez nem tetszik, akkor így járt.

Egyébként meg úgy tűnik, hogy a félénkséged ellenére is meg tudod mondani, mit szeretnél, például hogy csókoljon meg. Úgyhogy nem aggódnék. Az egy dolog, hogy a tettekben nem vagy kezdeményező. Egyrészt van, akinek ez külön tetszik, másrészt aki megszeret egy kicsit is, az így fog szeretni, tehát nem hiszem, hogy fogja zavarni, harmadrészt "kezdő" vagy még, több tapasztalattal biztos növekedni fog a kezdeményező készséged is, ha csak egy kicsit is.

2013. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!