Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan lány, aki egy gátlásos, félénk, csúf fiút megsajnálna és tudna vele járni, tudná szeretni? Valaki ismer ilyen megtörtént esetet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
vannak szociális hajlamú nők, igen, akik csak azokat a fajta pasikat szeretik, akik felett uralkodhatnak vagy gondoskodhatnak róla. De nem hiszem, hogy ez egyenrangú kapcsolat lenne, ahol az egyik fél sajnálja a másikat.
2013. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Normális lány nem. Persze vannak ilyen kapcsolatok, de ez nem egészséges.

Kezdj valamit az önbizalmaddal, és máris esélyed lesz egy normális kapcsolatra.

2013. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnálatból nem lesz szerelem ahhoz több kell.


Igen léteznek anya illetve uralkodó típusú nők.

Ezek szépen rátelepednek a választott nyakára és uralkodnak rajtuk.


De, mint itt már írták az nem lesz egyenrangú kapcsolat.

Az ilyen nő sose fogja igazi, felnőtt férfiként kezelni a partnerét és sose fog rá felnézni.


Ezek után képzeld el a folytatást.


Javaslom alakíts egy kicsit magadon.

Járj le edzeni, egy kis frizura igazítás, stb. tudom ezzel nincs megváltva a világ de azért egy kicsit más.


Én is ronda vagyok igaz női kiadásban de van annyi önbecsülésem, hogy ne hagyjam, hogy csak szánalomból vagy jó a szamár is alapon járjon velem egy fiú.

2013. márc. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ki az a gyökér,akivel csak sajnálatból lehet járni?

Aki sajnálatból van a másikkal,az nem szereti.

2013. márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos eléggé ritka az ilyen. Aki tényleg csúnya, az sajnos egyedül marad. Nekem sem jött össze még egyetlen egy randi sem, pedig már közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz, és elég sok lánynál próbálkoztam már.
2013. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most azt akarod, hogy valaki azért legyen veled, mert szeret, vagy azért, mert szánalmas baromnak tart, és megsajnált? A kettő együtt nem megy.
2013. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!