Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek milyen volt az elsö csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az elsö csók?

Figyelt kérdés
az érdekel h hol voltatok ,miota ismertérek rgymást,hány évesek voltatok,neked h tetszett...

2013. okt. 19. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Gusztustalan volt és nem szívesen csináltam! :D


Anno óvoda 2.-3. évében történt, és fogadásból. De nem ám csak puszi a szájra; ó, nem. Rendes nyálas-nyelves volt. Pfejj. :D

2013. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy sötét szobában voltam egy barátnőmmel... 14 voltam. Szörnyű élmény... :DD
2013. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Játszótéren,1hónapja ismertem aszthiszem,12,Nagyon tetszett,jó volt.
2013. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szar, nem is volt igazi csók, soha nem tudott megcsókolni normálisan. 21 voltam.
2013. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

16 évesen történt akkor, amikor ment haza a barátnőm, miután találkoztunk. Igazából kényszer volt, mert azt hallottam az egyik barátnőjétől, hogy ha nem csókolom meg, szakít velem.


Nem emlékszem hogy milyen volt, csak arra, hogy teljesen elsötétült minden és biztosan nagyon béna voltam. :D Csak utána kezdtem magamhoz térni. Viszont napokig azon járt az eszem. :)

2013. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Amikor hazakisertem a baratnomet o elkezdettcsokolozni es en nem tudtam hogy kell szoval nagyon szarul ereztem magam de azert jo volt.Am 14 voltam
2013. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Emberek ***** válasza:
Dunaparton, suli után, gimis elsős voltam, én 15, ő 14 éves, és a gólyatábor óta ismertük egymást (olyan 1-1,5 hónapja), és nekem tetszett, szívesen megismételném. csak hát azóta vége :/
2013. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egy parkba

már fél éve ismertük egymást (2 hete jártunk együtt)

én 14 voltam, ő 17

nagyon ideges voltam, remegtem mint az állat, mert TUDTAM, hogy meg fog csókolni! De utána... huhhh, le sem tudott volna magáról kaparni :D


16/L

Sajnos már nem vagyunk együtt

Másfél év után szakítottunk :(

2013. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!