Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Holnap fog elcsattanni életem első csókja, ez 100 százalék, már csak azt nem tudom pontosan, milyen kontextusban történjen!? Az osztályban mások előtt gáz, vagy inkább mikor hazamegyek suliból? S hogyan legyen? Hiába néztem utána, most jövök rá hogy semmi értelme nem volt, s nem is kell. Adjatok tippeket kérlek.

2013. szept. 23. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne az iskolában, menjetek el egy parkba sétálni, vagy egy folyópartra, vagy ami közel van és idilli.
2013. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen legyetek kettesben; kapcsolatotok legelső intim pillanata lesz és jó lenne, ha nem zavarná meg pár idióta osztálytárs.
2013. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!