Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy átlag diszkó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy átlag diszkó? (hangulat, stb. )

Figyelt kérdés

Átlag alatt azt értem h cigi kint, pija bent de csak 16+nak, beleépö csak ID kártyával, több terem, 1 DJ, meleg, mindenki csókolózik, fiúk felkérik a laányokat táncolni.

Igazaáboól amiket felsoroltam baraátnömtöl hallottam, de én még nem voltam diszkoban, majd vele megyek :) csak kicsit izgulok, jo ez egyaltalan?



2013. okt. 3. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden diszkó más. Nekem a zene a legfontosabb, aztán a tisztaság. Általában nagyobb társasággal megyünk, így annyira nem fontos, hogy még kik vannak ott, egymással is jól elbulizunk.

Mondjuk én még olyan helyen nem voltam, ahol mindenki csókolózik :)

2013. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
háát kb leyrtad a lényeget kérdező, de minden esetben a zene szar, még ha jó is lenne a DJ olyan remixeket tól hogy..pfujj, na de a hangulat jó :D persze mert mindenki ittas :) és mindenki műmájer vagy cicababa :D nincs mit szépíteni a diszkó sosem volt egy nagy kultúrhely a magas intelligenciájúak számára .D de ízlések és kotonok :D
2013. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Művelt, kulturált ember is érezheti jól magát, és csajozhat, már bocsánat :)
2013. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha először mész, elveszettnek fogod magad érezni:)

A zene olyan hangos, hogy beszélgetni nem igazán lehet, az ital drága, az emberek csúnyán néznek (a korod miatt).


Emlékszem amikor először voltam, kb ez történt. Riadtan néztem körbe körbe nem tudtam magam elengedni.

Dehát teli van az internet képekkel, videókkal. Minden ilyen helynek van oldala (szinte).

2013. okt. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ritkán járok már discoba manapság.

A lányok általában nagyon kiszoktak öltözni. Van ahol 18 alatt nem lehet bemenni. Az hogy milyen zene lesz az az aktuális partytól függ. Más a slágerparty és más a retro.

Cigizni csak kint lehet szerencsére.

Ahol van face&dress control oda nem engednek be ha szét vagy csapva, lehánytad megad, jól beszívtál stb, tehát csak kulturált embereket engednek be ahol ezt kiírják.

A zene az hangos tehát beszélgetni nem lehet, Ha jó az akusztika akkor nem sérti a füled. Elvileg 18 alatt nem szolgálnak ki piával de a discoban ezzel nem foglalkoznak.

2013. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!