Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok (20 felettiek) mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (20 felettiek) mennyire érzitek magatokat átverve, megrövidítve, ha átlag keresetű pasival hoz össze a sors?

Figyelt kérdés
Tehát elmentek randira egy fiúval, majd összejöttök vele. Ugye ez randikon nem kerül szóba, hogy mennyit keres, lehet az sem, hogy hol dolgozik stb. Majd pár hét vagy pár hónap után kiderül, hogy az átlagkereset alsó határát üti csak meg az az összeg, amit kézhez kap (nettó 110-130 között), akkor toporzékoltok mérgetekben? Tehát elkönyvelitek, hogy el balekkal jöttetek össze és hagyjátok a .rancba? Mert ugye ott vannak a barátnőitek, akik közül jó néhánynak lehet, hogy jó keresetű pasija van (150 felett) és elkap titeket ezáltal az irigység. Főleg ha ti is kerestek és többet, mint a párotok, akkor aztán jól kikelhettek magatokból. Ha ez későn derül ki, mennyire dönt ez titeket katatóniába?
2013. júl. 20. 09:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az meg ide nem igazán válasz, hogy ááá, nekem nem számít a pénz. DEHOGYNEM! Csak az igazat!
2013. júl. 20. 09:35
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát aki így gondolkodik az egy ordas nagy qurva
2013. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én ismerek ilyen lány, vagy 30 at, aki nyomban szakított a szalagmunkás gyári barátjával, mikor kiderült, hogy nettó 66 ezret kap 24 évesen. Szerencsére én ennél többet kapok, de ilyenek után én is félek a reakcióktól. Én is randizok egy csajjal 1 hete, de már érzem rajta, hogy a bérem után érdeklődik.
2013. júl. 20. 09:39
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

"Én ismerek ilyen lány, vagy 30 at, aki nyomban szakított a szalagmunkás gyári barátjával, mikor kiderült, hogy nettó 66 ezret kap 24 évesen."


De durva! Akkor ezek szerint az ország bizonyos részein élő srácoknak szinte esélye sincs barátnőre... :((

2013. júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, Dunántúlon nehéz a csajozás. Hiába halandzsának sokan, ez sokszor pénztárcafüggő dolog egyes részeken.
2013. júl. 20. 09:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretünk, valakit, akkor nem a pénz számít. Nem azért szeretünk valakit, mert gazdag.

Azok a nők, akik amiatt elhagyják a párjukat, mert nem keres sokat, azok egyébként sem szerették és becsülték a párjukat, és jobb is, hogy ez így kiderült és nem maradtak együtt. 21/N

2013. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a keleti országrészre gondoltam, Kérdező! Itt a legsiralmasabbak a munkabérek.
2013. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szia, biztos vannak olyan ribik akik a pénzre mennek, hogy a pasi kiszolgálja az anyagi igényét, fodrász, szoli, kozmetikus, manikűr stb. Az én Férjem átlag keresetű, de semmilyen milliomos pasira el nem cserélném! Gyárban dolgozik 4 műszakban, sajnos keveset találkozunk ezt tudnám negatívumnak feltüntetni.
2013. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
A barátom először 110-et keresett aztán 250-et most pedig 130-45 ha bónuszt is kap vagy túlórázik. ÉRdekes így is boldogok vagyunk ,hogy csak ennyit keres.
2013. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A nők többségének ez is számít. 21 évesen még azt gondolják nem, de majd később! "akire fel tudok nézni" = pénz
2013. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!