Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mi volt a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi volt a pasik legcikibb kezdeményezése nálatok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 19:22
 1/7 anonim válasza:
Az h ,,leszopsz?" Cuki volt de komolyan...
2014. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez
2014. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Imádom az olyan nőket, akik semmibe vesznek!" Amúgy a pasi harmadik személyben beszélt magáról, és olyan volt, mintha saját magával veszekedne.

A másik címzetes barom pedig egyből fel akart vinni magához, ilyen "Hogy hívnak, (szinte meg se várta a választ), hozzám menjünk!" stílusban, de lekoptattam, erre én lettem az öreg és ronda. 23 éves voltam akkor.

2014. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer kaptam egy sms-t, amiben valaki szerelmet vallott, leírva azt, hogy "komojan" gondolja. Visszaírtam neki, hogy "bocsi, de ki vagy?", mert a számomat sikerült megszereznie ugyan, de aláírni elfelejtette az sms-t... Ez még nem is volt annyira ciki, mint hogy miután kikosaraztam szegényt, két nap múlva megtudtam, hogy ugyanezzel a módszerrel bepróbálkozott azóta három másik lánynál is :DDDD
2014. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hello baby jössz csörögni?:DD


mondá ezt egy szőke herceg ki a paripáját lefelejtette:DD Természetesen udvariasan nem-et mondtam, és Mondanom se kell, hogy utána visitottam a belőlem kipukkadó nevetéstől:DD

2014. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Orok tuti: szia cica van gazdad?

En azon lepodtem meg h ezt a szoveget meg barki is ismeri...pedig csak tizeneves vagyok.

2014. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Leült mellém a padra, kint a sétányon. (Balaton) Meg akart hívni egy italra mert Ő! szomjas és akkor biztos én is az vagyok. Udvariasan visszautasítottam. Mire ő elkezdett énekelni valami ezer éves szerelmes dalt. Meglepődve pislogtam kettőt mire felálltam és otthagytam. Utánam jött és még megkérdezte, hogy nem lenne kedvem lemenni vele másnap a strandra.... Kevésbé udvariasra váltottam...

Teszem hozzá 16 éves voltam akkor a férfi meg olyan 30-35 körüli...


Egy másik meg szerelmes levél a könyveimen a suliban. Ami aranyos is lehetett volna ha a végén nem ez áll:

Járunk? Igen v. Nem (Húzd alá!) - Természetesen név nélkül.

2014. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!