Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Ti hogyan viszonyulnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti hogyan viszonyulnátok egy lányhoz ilyen esetben? Leírta magát a lány nálatok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a 3. randim volt tegnap egy pasival aki nagyon tetszik nekem. Sajnos olyan dolog történt velem tegnap, vagyis dolgok amik nagyon érzékenyen érintettek, nagyon rosszul éreztem magam, ennek ellenére mégis elmentem a randira, mert nem akartam lemondani semmiképpen. Lényeg a lényeg, hogy az lett a vége, hogy a pasi karjaiban sírtam ki magam, nem tehettem róla, nem tudtam vissza tartani. Bár azt mondta nem gáz, nem jelentett neki problémát, tudom hogy egy pasi sem így képzel egy álom randit és emiatt nagyon szégyellem magam. Telefonba is azt mondta nincsen semmi baj, de én azért félek, hogy mit gondol rólam ezek után... Nagyon tetszik és nagyon nem akarom elpuskázni...

24/L


2014. febr. 21. 18:07
 1/9 Mr. Truth ***** válasza:
Semmi gáz. Engem meghatott volna ez :)
2014. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már volt ezelőtt 2 randid, nem hinném, hogy leírnád magad ennyivel. :D Ha első randin történik ez, akkor más lenne a helyzet.
2014. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gondolom 3. randin sem éppen ezt várta volna. Nem szándékos volt, csak túl érzékeny vagyok. Látta rajtam hogy valami baj van aztán jött a vízözön.:)
2014. febr. 21. 18:20
 4/9 anonim ***** válasza:
ne aggódj
2014. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Arra koncentrálj, hogy mekkora jófej, nyugtatgat, nem érzi problémának egyáltalán, és ami a legfontosabb, nem tekinti befektetésnek. Mármint ugye...
2014. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
befektetésnek?? Mármint hogy azért kedves és gyengéd hogy ágyba vigyen? Nem hinném hogy erről lenne szó. Mármint biztos szeretne ágyba vinni, minek legyünk álszentek, de biztos hogy amiatt nem viselkedne számítóan, ezt nem feltételezem.
2014. febr. 21. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem baj, engem különösebben nem zavarna. Csak aztán ne mindig ez legyen a program. :)
2014. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem, nem vagyok egy búbánatos típus, csak akkor pont nagyon összecsaptak a hullámok.
2014. febr. 21. 19:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyit rugózol ezen, az az idegesítő, nem az egyszeri bőgés.
2015. júl. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!