Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Mennyire veszi el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyire veszi el a kedveteket, ha nemet mond a lány?

Figyelt kérdés
Elhívod találkozni néhányszor, de sosem ér rá a kérdezett időpontban, és habár egyszer ő is mond időpontot (az meg neked nem jó), de leginkább te keresed őt és te érdeklődsz iránta. Ez egy hete megy így. Ez elvenné a kedvedet a csajtól, ha amúgy nagyon bejön?
2016. nov. 4. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolhatja azt a pasi, hogy egy kis tartalmat szeretnél még az ismerkedésbe, mint nő, én ezt meg is szoktam mondani.

"Elhívod találkozni néhányszor"..."Ez egy hete megy így"-ez egy hét alatt nagyon sok. Mondd meg neki azt is, hogy te komolyan szeretnéd őt venni, ezért engedjen elég időt az ismerkedésnek. 28L

2016. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elveszi. Ha ennyire nincs ideje, az az esetek 99%-ban azt jelenti, hogy nem akarja, hogy legyen, egyfajta puha lekoptatás.


Az első még nem gond, a második még belefér, de ha ilyenkor nem ajánl ő másik megfelelő időpontot, akkor elfogadom, hogy nem jövök be neki, és továbblépek.

2016. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eléggé! Már az is kedvem szegi, ha többnyire csak egyoldalú az ismerkedés, tehát csak én keresem. Olyankor megpróbálok egy találkozót, ha nemet mond, akkor annyi volt.

A te esetedben is sajnos elég egyértelmű a dolog. Ideje tovább lépni, ha egy héten belül nem keres, akkor felejtsd el a lányt. Nehéz, de annak sincs sok értelme, hogy tepersz a semmiért.

2016. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
EL HÁT.Velem aztán ne szórakozzon senki. Ilyenek után én nem szoktam már magam törni.
2016. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak olyanokkal ismerkedek, akik nagyon bejönnek. A "néhányszor" nálam a legeslegjobb esetben is kettőt jelent MAXIMUM, de jellemzően egyet. Eleve úgy kérdezem meg, hogy mikor ér rá, ha terel, vagy hagyom, vagy 1-2 hét múlva újra megkeresem, hogy mikor ér rá, ha megint terel adios chiquita, jöhet a következő.


DE! A te esetedben, mivel ajánlott ő is időpontot (csak az meg neked nem volt jó), valószínűleg valamennyire érdekled még is csak. Rosszul kommunikáljátok le a találkozót, egyelőre erre voksolok.


33F

2016. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"elhívod néhányszor"


Max 2x hívom el.. az 1x belefér, hogy nem ér rám, mert dolga van.. De ha én munka, suli, másodállás mellett tudok rá időt szakítani, akkor nincs olyan fontos dolog, amiért ő ne tudhatna rám.. ha nem akar..

2016. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok, mint a #6-os. Egyszer elhívom. Ha nemet mond, akkor hanyagolom és nem foglalkozom vele. Nem fogok olyan után futni, aki még esélyt sem ad.
2016. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!