Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csomó csávónak van csaja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csomó csávónak van csaja csak nekem nincs csajom még pedig már 18 éves vagyok! Meddig kell várn9m?

Figyelt kérdés

#fiú #lány #csaj #szerelem #anna kurnyikova
2016. nov. 2. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem várnod kell, hanem ráhajtani a csajokra. Valaki be fog jönni, hacsak nem nagy pancser vagy.
2016. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
csak rajtad múlik, hiába várod ha nem csinálsz semmit, én 25 vagyok és még nem volt senkim akkor én mit mondjak ?
2016. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csinálok, bókolok csak nem elég.
2016. nov. 2. 21:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha ezt itt kell megkérdezned, akkor előbb fog piros hó esni, mint neked barátnőd lesz.
2016. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

leírnád légyszi, hogy mi a te becserkészési meneted? hogyan csajozol?


mert lehet, hogy rosszul csinálod és azért nem sikerül.

pl. lehet, hogy sz..r dumád van és inkább csak nevetségessé teszed magad vele.

2016. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Várással nem lesz semmi, ez majdnem egy szakma ami ha nem megy, akkor meg kell tanulni. Legalábbis ha az esélyeidet akarod növelni akkor igenis tanulni kell a csajozást, hiszen odamehetsz te rosszul 500 lányhoz, lehet hogy 5 meglesz, de mennyi idő lenne 500? 10év? Ha viszont változtatsz a módszereden lehet hogy az első 10-böl már 3 megvan.
2016. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha csak vársz, akkor még sokat...
2016. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Addig amíg nem lépsz!

A sült csirke nem fog a szádba repüli

2016. nov. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amíg egy kicsit megérsz agyilag. Az írásképed alapján ez cirka 10 év.
2016. nov. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
18 éves vagy. Valószínűleg élni fogsz még 50 évet. Vagy többet. Ez idő alatt csak összejön. Kitartás!
2016. nov. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!