Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs Facebook profilom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs Facebook profilom, ezért egy csomó nő lepattint engem már randizáskor. Miért?

Figyelt kérdés

2016. júl. 1. 08:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
Mert Facebook-függők.
2016. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
26%
Mert nem vagy nyitott könyv, meg kéne ismerni. Nem lehet "csakúgy jobbra, balra húzni" és ez meló :D
2016. júl. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De most komolyan, aki nincs fenn facebookon, az már nem is létező személy?
2016. júl. 1. 08:40
 4/24 anonim ***** válasza:
37%
Én se létezem a szemükben. :D Facebook nélkül élni jó.
2016. júl. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%

Én fenn vagyok facebookon, mert ott tartom a kapcsolatot a barátaimmal, attól még minden információm rejtett. Csak az ismerőseim látnak rólam bármit is - képet, adatokat.

Tehát ha valaki meg akarna ismerni, akkor se tudna.

Amúgy gondolom azért, mert azt hiszik, hogy aki nem posztol minden szart fb-ra az nem csinál semmit egész nap és ők azt a pasit keresik, aki agyilag olyan szinten van, mint ők.

2016. júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
Nekem sincs. És ha valaki emiatt lepattint, az annyit is ér
2016. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%

Csinalj egy face fiokot, vedd fel a not, mielott taliztok! Kerdezd meg, h akar-e meg talizni? Ha nem, mondd neki, h talalkoznal 1-2 baratnojevel, mutasson be nekik, mert bejonnek Neked.

Nem viccesebb igy...?

Amugy en se facebookozok nagyon, de ilyenekre jo :D

2016. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
41%

Én is ezzel találkoztam többször is.


Felteszem azért, mert "gyanús", hogy ha valaki azt állítja magáról, hogy nincs - mert akkor beindula nôi kombináció, hogy olyan nincs, tehát akkor csak letagadja, tehát biztos van valami rejtegetni valód...


Vagy szimplán csak azért, mert nekik a fb a kényelmes kommunikáció, és ha azon nem tudnak, akkor inkább hagyják a francba.


A legtöbb nô általában úgy áll a társkereséshez, hogy nem azt nézi, hogy miért lenne jó egy adott férfival megpróbálni a dolgot, hanem azt, hogy miért lenne biztos rossz, milyen ürügy van arra, hogy még véletlenül se kelljen semmit csinálni - erre meg a fb profil hiánya pont ugyanolyan jó, mint a 'nem keres elégszer, biztos nem is akar semmit', 'egyfolytában keres, akkor ez nyomul, tehát biztos csak dugni akar', 'nem hívott el randira elég hamar, akkor ez biztos töketlen vagy nem is érdeklem', 'túl hamar elhívott randira, akkor biztos csak dugni akar', 'megmerte dícsérni a külsômet -> dugni akar', 'egy bókot nem kaptam -> biztos nem is érdeklem', stb...

2016. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Gondolom, mert ott szeretnek kapcsolatot tartani másokkal. Nekem van Facebook fiókom, de csak olyanokat veszek fel ott ismerősnek, akikben megbízom, és még ők is különféle csoportokba vannak osztva, ki mit láthat. Nálam az szokott lenni, hogy nagyon gyorsan akarnak áttérni ottani beszélgetésre a beszélgetőpartnereim, de én ebbe rendszerint nem megyek bele. Volt, aki emiatt gyorsan le is lépett és további sok szerencsét kívánt, volt, aki elfogadta, és beszélgettünk tovább ott, ahol elkezdtük.

Ha nem akarsz, nem kell regisztrálni, nekem arra jó, hogy a távolabb élő ismerőseimmel tartom ott a kapcsolatot, az internetet úgyis fizetem, így plusz költség nincs, mint a telefonnál, de a csevegője gyorsabb, mint hogyha e-mailt küldenénk egymásnak.

2016. júl. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

Most ezt naponta meg fogod kérdezni? :D Bemásolom, amit írtam a másik ilyen kérdéshez:

A facebook chathez a legegyszerűbb hozzáférni bárhonnan, gépről, telefonról, stb, egyszerű, ingyen van, és az emberek ott találják meg az ismerőseik nagyon nagy többségét. Az email nem ugyanaz, mint a chatelés. Skype-od sincs, meg semmi? Vagy pl még a Steam és Battle.net chat is jobb, mint emailezgetni :DD

Mindazonáltal én pl nem utasítanék el pasit csak azért, mert nincs facebookja, ezt kicsit túlzásnak érzem.

Az mondjuk vicces, mikor mennek a gúnyos megjegyzések, hogy sokan mennyire a facebookon élik az életüket, olyan emberektől, akik a neten akarnak párkapcsolatot találni/kialakítani :D

2016. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!